Гуртки, об'єднання, навчання, курси в бібліотеці ім. М. Реріха.

В бібліотеці ім. М. Реріха завжди цікаво, весело та комфортно! 
Наші об'єднання за інтересами в 2019 році 

Кіноклуб "Кіно v Rerixa" - щомісяця у неділю о 14-00 в приміщенні бібліотеки відбувається кінопоказ. Після перегляду любитлі кіно збираються в дружнє коло за чаюванням на обговорення та обмін враженнями від побаченого. Помічник в організації кіно-показів Киричук Анна Миколаївна - керівник Мистецької агенції art soul. Слідкуйте за анонсами на строрінці Бібліотека Імені Реріха у fb.
Літературний гурток "Найкраща книга - прочитана книга" (Університет III віку)
Щосереди з 11-30 до 13-00 заняття проводить культуролог Ефімова Лариса Володимирівна. Читання вголос улюблених творів, обговорювання та обмін враженнями від прочитаного збирає в коло істинних любителів паперових книг. 


Тренінг
«Центру комунального сервісу» 


28 травня 2019 року в бібліотеці ім. М. Реріха відбувся безкоштовний тренінг, який провели для наших користувачів працівники «Центру комунального сервісу». Під час навчання учасники тренінгу навчалися передавати показники лічильників та оплачувати комунальні послуги за допомогою електронних сервісів. Отже тепер наші користувачі не витрачають час на дорогу та черги в касах для оплати комунальних послуг, а роблять це не виходячи з дому. Сучасний світ давно перейшов на такі зручні і мобільні платежі, але є люди, які потребували в цьому допомоги.
Бібліотека та «Центр комунального сервісу» готові допомагати всім бажаючим!
Наші об'єднання за інтересами в 2018 році: 


Неділя (11-30 - 13-30) - "Майстерня бісеру".
Заняття проводять майстри декоративно-прикладного мистецтва Надія Самикіна та Юрій Бєлан.
Великою популярністю в бібліотеці користуються майстер-класи, як для дітей, так і для дорослих. Це різноманітні техніки бісероплетіння: нанизування, плетіння, наклеювання, декорування, обвивання, викладка та вишивка. До кожного учасника майстер-класу підхід індивідуальний.
Запрошуємо до нашої бісерної релаксації!

Вівторок (16-00 – 18-00) – «Школа комп’ютерної грамотності»

Заняття проводить голова освітнього центру «Солом’янка» Костянтин Киричук. На курсах користувачі мають можливість познайомитися з основами роботи на персональному комп’ютері. У програмі курсу – вивчення текстових редакторів, створення та використання електронної скриньки, загальне орієнтування в Інтернет-просторі, реєстрація в скайпі та соцмережах, оплата комунальних платежів через Інтернет. Це гарантує підвищення якості життя в соціальній сфері, можливість для розширення кола спілкування та обміну досвідом. Приходьте до бібліотеки за комп’ютерною грамотністю!


Неділя (11-30 – 13-00) – "Літературний гурток" 

Заняття проводить культуролог Лариса Ефімова. Читання вголос улюблених творів, обговорювання та обмін враженнями від прочитаного збирає в коло істинних любителів паперових книг. Найкраща книга – прочитана!
Четвер (14-00 - 18-00) – "Курси англійської мови" 


Проводить викладач Освітнього центру "Солом'янка" Киричук Анна.
Знання англійської мови допомагає людині відкривати для себе нові світи, інші культури та спілкуватися з іноземцями. Сьогодні подорож до іншої країни буде набагато комфортнішою, коли володієш англійською мовою. На курсах основна увага приділяється вивченню англійських словосполучень, які використовуються в компютерних технологіях. Під час занять викладач приділяє велику увагу вимові слів, збільшенню словникового запасу та вивченню граматики. Іноземну мову вчити ніколи не пізно!
Немає коментарів:

Дописати коментар