Книжкові виставки

Книжкова виставка 

"Вільні творити майбутнє"
(до Дня Свободи і Гідності)

Небесна сотня. - Харків: Фоліо, 2014.
У книзі містяться хроніка Євромайдану, життєписи героїв, спогади їхніх родичів, близьких, друзів та побратимів. У книзі багато світлин та реальні факти з трагічних подій на Майдані у лютому 2014. Передмови до книги написали церковні ієрархи − Філарет, Патріарх Київський і всієї Руси-України; Святослав, Отець і Глава Української Греко-католицької Церкви, речник Української Православної Церкви Протоієрей Георгій Коваленко


Кошкіна С. Майдан. Нерозказана історія.- Київ: Брайт Букс, 2015.
Про подвиги рядових українців, завдяки стоїцизму яких стала можлива Революція Гiдностi, сказано і написано вже чимало. Буде сказано і написано ще більше - вони заслуговують. Однак до виходу цієї книги ми не знали, що відбувалося все три місяці Майдану в кулуарах влади. Влада в широкому сенсі - як у стані представників режиму Януковича, так і тодішньої опозиції.

Стражний О. Майдан. Події - свідчення — менталітет. - Київ: Дух і літера, 2016.
У цій книзі подано огляд подій, що відбувалися в Україні в листопаді 2013 — лютому 2014 років. Ретроспектива Революції Гідності розгортається на тлі голосів її учасників, а також на тлі аналізу схожих революцій в інших країнах світу. Розгляд, зроблений не просто учасником Руху Спротиву, але й психіатром, надає фактам неочікуваного осмислення. Менталітет Майдану виведено в динаміці і суперечностях. Завершується книга підсумком — яким чином змінилося світосприйняття українців після Майдану і що може чекати на Україну в майбутньому.


Гук Н. Євромайдан. Звичайні герої. - Київ: Брайт Букс, 2015.
Це збірка розповідей про звичайних і водночас неймовірних людей, які створили революцію 2013 – 2014 років. Тут усього потрошку: долання меж і страхів, шалена любов до Батьківщини, рішучість діяти, бажання залишити нащадкам єдину та квітучу Україну, переосмислення буття й відкриття нового себе, сміливість відстоювати свободу, перемога над байдужістю, буденні дива. Але основа всіх подій єдина – прагнення змінити світ на краще та віра, яка не знає слова «неможливо».


Фінберг Л. Майдан. Свідчення. Київ, 2013-2014 роки. / Леонід Фінберг, Уляна Головач. - Київ: Дух і Літера, 2016.
Особлива цінність видання полягає в тому, що спогади учасників подій записані по свіжих слідах, навесні 2014-го. Як зазначив на презентації в Мистецькому Арсеналі громадський активіст Олександр Кравцов (який, до речі, залишив у книжці унікальну хроніку Автомайдану від самих початків створення руху), він сам із цікавістю перечитав власні спогади, бо вже багато чого стерлося з пам’яті, і якби тоді не було зафіксоване – зникло би… Адже й справді, часу для осмислення Майдану в нас не було: анексія Криму та війна на Сході відволікли та оглушили іншими викликами.
Орлова Ю. 111 дней Майдана: Записки киевлянки. / Юлия Орлова. - Київ.: Дуліби, 2014.
Книга безпосередньої учасниці подій Майдану – Юлії Орлової – це синопсис історичних подій у Києві протягом чотирьох місяців кінця 2013 - початку 2014 року – день за днем, ніч за ніччю. Ніяких фантазій – лише гола-голісінька правда. Це книга про київську протестну культуру, яка стала визначним явищем новітньої всесвітньої історії. Це книга про киян і про тих, хто солідаризувався з киянами, приїхав у Київ і став творцем і учасником Революції Гідності. Книга має вигляд щоденника, насправді, це підбірка Юлиних постів у мережі Фейсбук.Виноградов О. Слово Майдана. - Київ: Корбуш, 2014.
Збірка складається зі ста оповідань учасників і очевидців. Це спогади представників майже всіх служб, підрозділів, напрямків і рухів Майдану. Кожен майданівський день, кожну подію, кожен штурм герої книги бачили по-різному. Передмову написав Євген Нищук.
"Коли люди знають свою історію, її неможливо вкрасти"
 до Дня створення Української повстанської армії (УПА)

Гордасевич Г. Л. Степан Бандера: людина і міф.
- Львів: ЛА «ПІРАМІДА», 2001 – 208 с.
Книга знайомить з біографією видатного провідника українського національного руху Степана Бандери на підставі зібраних й опрацьованих автором документів і джерел.

Яневський Д. Б. Проект «Україна». Жертва УПА. Місія Романа Шухевича.
- Харків: Факт, 2013. – 283 с.
Нове документальне дослідження доктора історичних наук, відомого телеведучого і журналіста – для громадян України, а також політиків, журналістів та кандидатів в народні депутати. Проаналізувавши десятки тисяч сторінок документів, мемуарів, спеціальних досліджень та артефактів з колекції Українського Національного Музею (Чикаго, США), автор відновив реальну історію УПА, з’ясував її чисельність, місце і час народження, імена Головних командирів.


Віта Левицька Степан Бандера і я: оповідання
- К.: Гамазин, 2016. – 48 с., іл. – (Серія «12 балів»)
У цій книзі ти дізнаєшся про добу, коли жив Степан Бандера, про події, що спонукали його до боротьби, та про несправедливі звинувачення, що їх фальсифікували недруги України. Ти зможеш сам розібратися і вирішити, кому вірити, а кому ні.

Сергійчук В. ОУН-УПА в роки війни. Нові документи і матеріали.
- К.: Дніпро, 1996. – 496 с.
Відомий історик зібрав, упорядкував та прокоментував незнайомі читачеві, раніше надійно сховані в архівах під грифом «Цілком таємно» документи і матеріали про діяльність ОУН-УПА в роки Другої світової війни, про боротьбу оунівців на два фронти – проти гітлерівського і сталінського тоталітарних режимів.


Кокотюха А. Чорний ліс: роман
- Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 304 с.
У Чорному лісі на Волині воюють відразу на три фронти: з німцями, росіянами та поляками. Головний герой – колишній міліціонер, зек, радянський диверсант – мусить розібратися в тому, хто друг, а хто ворог. У нього нині одна мета – зрозуміти, на чиєму боці правда, і відстоювати її зі зброєю в руках.
 
Кокотюха А. Багряний рейд: роман
- Хпрків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 288 с.
Тільки-но зійшла з української землі німецька навала, як Совіти почали утиски й арешти. Серце Максима Коломійця обливалося кровю, коли він бачив, як паплюжать рідний край. Але й у відділі УПА, куди він пішов за покликом сумління, йому не довіряють. Бо він колишній міліціонер, радянський диверсант. А головне - чужий, бо Східняк: таке псевдо взяв собі нинішній повстанський командир. Він має серед бійців недруга, котрий тільки й чекає від нього помилки. Та саме групу Східняка відряджають у рейд на Лівобережжя, у глибокий тил радянських військ. Бойове завдання Східняка: закріпитися в тилу й організувати повстанський рух на Київщині. Скількох побратимів ховатиме Східняк і хто допоможе йому помститися?

Кокотюха А. Червоний: роман
- Харків: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 320 с.: іл..
Їм закидають масові вбивства вчителів. Бандерівцям місце в ГУЛАГу, де вони…можуть бути корисними. Замість скніти в таборах, ватажок повстанців Данило Червоний наводить там лад! І нехай він планує втечу, йому єдиному до снаги підкорити своїй волі ув’язнених. Як це було, розкажуть три свідки, три запеклих вороги Данила: міліціонер, чекіст і в’язень-червоноармієць. Не шукайте Червоного ані серед живих, ані серед мертвих, шукайте серед овіяних легендою!

Кокотюха А. Червоний. Без лінії фронту: роман.
- Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. – 320 с.
Це неймовірна історія! Повстанський командир Данило Червоний не пропав безвісті після зухвалої втечі з табору смерті. Вояк УПА вижив і переміг у нелюдських умовах вічної воркутинської мерзлоти. Щоб зрозуміти, як це йому вдалося, ми маємо повернутися на десять років назад і побачити Червоного юним ліцеїстом, який лише починає боротьбу за зсвободу. Кінороман «Червоний. Без лінії фронту» - довгоочікуване продовження «Червоного», книжки, яка ще до успішної екранізації набула в Україні культового статусу!

Ухачевський Сергій. Карпатський капкан: роман.
- Львів: Кальварія, 2015. – 216 с.
Це розповідь про реальні події, що охоплює десять років (1941-1951) і п’ять країн, учасники якої - радянський розвідник і воїн УПА; Йосип Сталін і Лаврентій Берія; фотокореспондент французької газети «Юманіте» і веселий білоруський партизан; 2-й Міністр Державної безпеки СРСР і Прем’єр-міністр Великобританії; чарівна агентка британської військової розвідки Бестія і безіменний Курвамать…
«Карпатський капкан» - назва каральної операції, запланованої Москвою на території Галичини 1946 року проти місцевого населення та воїнів УПА, яка збіглася у часі з кількома іншими подіями, не залежними від радянського уряду.
"Тернистими шляхами до Незалежності України"Пропонуємо до вашої уваги книжкову виставку, яка висвітлює найважливіші події в історії України з найдавніших часів до сьогодення у встановленні Української держави та тернистий шлях боротьби за Незалежність найкращих синів України!

Біля витоків Незалежності – К: ТОВ «Дорадо-Друк», 2011. – 335 с.
Урамках проекту «Шляхом українських патріотів» до 20-річч відновлення Незалежності України. Присвячується мільйонам українців, які були безневинно убієнними та поклали своє життя на вівтар боротьби за Україну.Лук’яненко Левко Вірую в Бога і в Україну. – К.: Софія-А, 2007. – 308 с. Основу цієї книжки становлять документи, складені чекістами, закритими судами та адміністрацією місць ув’язнення про Членів Української робітничо-селянської спілки національної організації, яка започаткувала нову добу в історії боротьби за самостійність України, а саме: боротьбу на основі конституційного СРСР і УРСР та міжнародного права націй на самовизначення.

 
Лук’яненко Л. Тут мій дух: зб.ст. Том 1/ - К..: Л84 Тамподек ХХІ, 2013. – 308 с., іл..
Ця книжка про утвердження українства та державності, як вона відзеркалена в документах та статтях автора.


Лук’яненко Левко Григорович З часів неволі. Книга п’ята: Одержимі. – К.:Тамподек ХХІ, 2012. – 648 с., іл.
П’ята книжка спогадів Л. Лукяненка охоплює 1976-1988 роки: два роки під адміністративним наглядом у Чернігові, створення Української Гельсинської групи, другий арешт 12 грудня 1977 року, десятирічне камерне ув’язнення в таборах особливо суворого режиму в Мордовії. Це щира розповідь про боротьбу українських політичних в’язнів національну свободу і честь України, за права людини, за власну гідність у наджорстоких умовах режиму ув’язнення.


Народження Країни. Від краю до держави. Назва, символіка, територія і кордони України/Упоряд. К. Галушко. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016ю – 352 с.: іл..
Найвагоміший історичний проект десятиліття! Мета книжок цієї серії — розказати про українське минуле, опираючись на факти, а не на вигадки чи ідеологічне замовлення. Для того щоб створювати майбутнє, потрібні не лише воля і хоробрість, не лише наполегливість та щоденна праця, але й знання про нашу історію. Без цензури.

Червінський, Віктор Іванович. Історія України. Джерельний літопис [Текст] / В. І. Червінський, М. І. Обушний. - 3-тє вид., перероб. й допов. - Київ : Україна, 2016. - 895 с. : карти, табл., фот. 

Вміщено документи та матеріали, які висвітлюють найважливіші події в історії України, з найдавніших часів до сьогодення, методику їх використання та інші дидактичні матеріали.
Гринів О. Збуджена Україна: Сомоствердження нації після контузії населення. Непретензійні нотатки. – Львів: «Тріада Плюс», 2004. – 436 с. 
Втрати українського народу за часів тоталітарного режиму гальмують процеси державного самоствердження нашої нації. Після проголошення незалежності України вчорашня компактно-менклатура захопила головні важелі в усіх сферах суспільного і політичного життя, протиставила свої корпоративні інтереси інтересам знедоленого народу, сіючі серед нього зневіру в правильності вибору 1 грудня 1991 року. 
Книга для науковців, педагогів, студентів, усіх, хто прагне іншого життя для свого народу.Брати Капранови.Мальована історія Незалежності України – К.: Гамазин, 2016. – 80 с. : іл..
Незалежність не впала з неба – державницька традиція живе на наших землях зі скіфських часів і фактично не переривалася до 1991-го. Короткий і зрозумілий виклад подій минулого разом із мальованими історіями дозволить читачам легко зорієнтуватися у такому складному питанні, як походження Української держави та боротьба за її встановлення, а пантеон героїв дасть приклад для наслідування.
Ця книжка для дорослих і дітей, для батьків, які хочуть, щоб їхні нащадки виросли українцями.
Виставка однієї книги: травень 2020 р.

Юрій Шаповал 

 "Мить історії: 366 мініатюр про людей і події"


     Пропонуємо до вашої уваги книгу відомого українського історика Юрія Шаповала, яка складається з 366 мініатюр, кожна з яких відповідає дню в календарі, що додає книжці іінтриги. Ця робота є результатом просвітницької діяльності на Україському радіо, де він ведучий програми «Миті історії». Кожна мініатюра – есей, сповнений живої інформації, висвітленої автором з його мудрим, а інколи і іронічним поглядом. Юрій Шаповал винайшов своєрідний, дотепний спосіб оживити історію, зробити її фактом нашого повсякдення, прив’язати до свого життєвого досвіду кожного слухача (а тепер і читача), надати їй особливої приватності. Видання буде цікавим для всіх, хто цікавиться історією

Видавництво: Парламентське видавництво

Рік видання: 2019


    Про автора: Юрій Шаповал є знаним і авторитетним істориком в Україні та за її межами. Професор, доктор історичних наук, заслужений діяч науки і техніки України, керівник Центру історичної політології Інституту політичних і етнонаціональних досліджень НАН України, автор понад 800 публікацій, серед яких книжки "У ті трагічні роки. Сталінізм на Україні", "Україна 20-50-х років: сторінки ненаписаної історії", "Людина і система. Штрихи до портрета тоталітарної доби в Україні", "ОУН і УПА на терені Польщі, 1944-1947 рр.", "Україна ХХ століття: особи та події в контексті важкої історії", "Невигадані історії", «Доля як історія», «Петро Шелест», «Торкнутись історії», «Олександр Шумський: життя, доля, невідомі документи», «Михайло Грушевський», та ін. Йому також належать численні наукові розвідки, присвячені проблемам політичної історії України XX століття, біографіям багатьох діячів.Виставка однієї книги: травень 2020 р.Леонід Ушкалов 

«Чарівність енергії: Михайло Драгоманов» 
     Про книгу: до вашої уваги пропонуємо біографічне видання на основі багатого джерельного матеріалу українського публіциста, науковця та громадського діяча Михайла Драгоманова (1841—1895). Структурно книга складається з чотирьох частин - за періодами життя Драгоманова: 1841-1859 - Гадяч і Полтава, 1859-1876 - Київ, 1876-1889 - Женева, 1889-1895 - Софія. Самі ж частини розпадаються на окремі параграфи, яких 54 - як і років життя Драгоманова. Автор символічно поділив життєпис на п’ятдесят чотири параграфи й спробував, за його ж словами, «наскільки це можливо, показати життя Драгоманова не чорно-білим, а барвистим, таким, яким наше життя є насправді». Свою книжку Леонід Ушкалов написав у власній, упізнаваній стилістиці. У ній є місце для легкої іронії, сумнівів, вагань, роздумів. 

Ця книга є важливою працею для нашої гуманітаристики, адже вона відкриває собою «начальні двері» до розуміння постаті Михайла Драгоманова. 

Видавництво: Дух і Літера 

Рік виданя: 2019 

    Про автора: Леоні́д Володи́мирович Ушка́лов (5 листопада 1956 р.) — український літературознавець і письменник. Доктор філологічних наук. Професор. Народився у містечку Краснопілля на Сумщині. З 1977-го по 1982 р. навчався на філологічному факультеті Харківського державного університету. Після закінчення університетського курсу працював на посадах викладача, доцента (1993) й професора (1995) на кафедрі української та світової літератури Харківського національного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди. У 1989 р. в Інституті літератури ім. Тараса Шевченка НАН України захистив кандидатську дисертацію («Творчість Григорія Сковороди і антична культура»), а в 1996 р. — докторську («Література українського бароко в її зв'язках із філософією»).


 Виставка однієї книги: травень 2020 р.Сергей Щербаков
Таргетированная реклама в социальных сетях: точно в яблочко. Получайте больше клиентов из Facebook и Instagram.Сергій Щербаков - фахівець з маркетингу й SMM, за методиками якого працюють тисячі маркетологів і рекламістів з усього СНД, - пропонує увазі своєї цільової аудиторії чергову книжку-посібник з таргетованої реклами в соціальних мережах, обіцяючи всім, хто прочитає, точне попадання «в яблучко». Дотримуючись рекомендацій автора, ви зможете швидко й дешево отримувати все більше клієнтів з Facebook та Instagram. Книжка Сергія Щербакова відрізняється тим, що відразу ж, у процесі читання, напрошується її практичне застосування - настільки яскраво, показово та структуровано все викладено автором. Бо успішність перевірена в дії. Що вже - гарантія якості запропонованих порад.

Сучасні реалії реклами говорять про те що можливостей просувати свої товари чи послуги маса, але кожен з численних аспектів вимагає необхідних знань. Одним з найефективніших аспектів нинішньої реклами в інтернеті є таргетинг, який дозволяє при певних зусиллях потрапляти прямо в цільову аудиторію і відповідно отримувати неабиякий зиск. Цьому і присвячена прекрасна книга "Таргетирования реклама в социальних сетях" Сергія Щербакова. Автор прекрасно володіє методами просування в фейсбуці та інстаграмі і від основ до складних інструментів проводить нас у світ налаштування таргетованої реклами. Якщо у вас виникають питання з чого почати, як підібрати цільову аудиторію, як користуватись наявними механізмами у фейсбуці та інстаграмі, як не заплутатись в численних налаштуваннях, як не витратити гроші на вітер, як ефективно збільшити цільову аудиторію своїх послуг чи товарів, то ця книга безумовно для вас. Численні приклади з картинками дозволять швидше увійти в курс діла. Крім того автор не обіцяє універсальних формул, а наголошує на необхідності проводити тестувальні таргетовані заходи, що є ще одним підтвердженням, що перед нами робота обізнаної людини в даній галузі.Однозначно рекомендується всім хто цікавиться таргетованою рекламою і просуванням в інтернеті.

Таргетована реклама - цільова: її бачить конкретна аудиторія користувачів, які відповідають заданим вами характеристикам (географічних, демографічних, соціальних, поведінкових і т. д.). Її завдання - привернути увагу, викликати довіру, змусити зайти на сайт, в магазин або зателефонувати за номером. Видавництво: Фоліо

Рік видання: 2018

Мова: російська
Виставка однієї книги: квітень 2020 р.

Із третього світу в перший. Історія Сингапуру: 1965-2000.
    Пропонуємо до вашої уваги чудову книжку, яка пояснює Сінгапурське диво, та дає уявлення про розвиток усіх країн Азії та їхній взаємоз’язок, вплив один на одного.

В ній - історія надзвичайних досягнень Лі Куан Ю, однієї з культових постатей сучасної Азії. Велична книга величної людини - великого реформатора, політика, національного героя. Книга знайомить нас з історією Сингапуру її особливостями, складностями та проблематикою.

    У книзі детально розповідається, як відбувалося творення й становлення сучасного Сингапуру в найнесприятливіших умовах, коли всі передрікали крихітній острівній державі-місту, позбавленій будь-яких природних ресурсів, економічний колапс і залежність від могутніших за нього сусідів.

     "Із третього світу в перший" – другий том мемуарів Лі Куана Ю, які охоплюють період з 1965 по 2000 рік. У 1965 році Сингапур здобув незалежність. З того часу його батькові-засновнику, Лі Куану Ю, довелося вирішити чимало проблем: як побудувати мирні відносини із вороже налаштованими сусідніми державами, як забезпечити людей житлом та й взагалі підвищити рівень їхнього життя, як налагодити постачання води, як позбутися небезпечних комуністичних партій. За роки свого управління крихітною державою Лі Куан Ю спромігся зробити, здавалось би, неможливе. Нині його країна - одна із найбільш перспективних у світі. То яким чином цій людині вдалося домогтися цього "чуда"? У цій книжці є відповіді на всі питання.

     Ця книга для тих, кого цікавить політика, економіка, психологія ділових відносин і історія становлення азіатської держави.

   Про автора книги: Лі Куан Ю (16 вересня 1923 — 23 березня 2015)— політичний діяч і перший прем'єр-міністр Сінгапуру (1959—1990). Виходець з китайської сім'ї іммігрантів закінчив правовий коледж в Кембриджі і в 30 років став прем'єр-міністром республіки Сінгапур. Лі Куа́н Ю — один з творців сінгапурського «економічного дива».

Рік видання: 2018

Видавництво КМ-БУКС

Перекладач: Є. Сагайдак
«Гірчить Чорнобиль крізь роки»

Бібліотечна полиця"Для мене Ангели Чорнобиля – це душі тих, хто нас захистив, душі тих, хто вже пішов, це пам'ять про них, і про те, що вони для нас зробили…»Надія Василенко-Коровянська

Чорнобильська тема була і лишається болючою для кожного українця. Минуло 33 роки від моменту най масштабнішої катастрофи людства, а територія площею в 4 тисячі квадратних кілометрів і досі знаходиться в зоні відчуження. Ціною власного життя тисячі людей ліквідовували наслідків аварії на ЧАЕС, проявляючи героїзм і відвагу. Пропонуємо до вашої уваги літературно-художнє видання, фотоальбом «Ангели Чорнобиля Зона відчуження». Ідея, концепція Максим Павленко, Надія Василенко-Коровянська, художник Надія Василенко-Коровянська, тексти і поезія Надія Василенко-Коровянська.Книжкова виставка«Ярослав Мудрий – най масштабніша особистість світової історії»до 1000 років з початку правлінняМудрого, Великого князя Київської Русі – 1019 р.
Художник Артур Орльонов написав Ікону святого благовірного князя Ярослава Мудрого, 2009 рік.
Серія «Особистість і доба»Петро Толочко


Ярослав Мудрий, Видавничий дім «Альтернативи», 2002 р.
Книжка написана на багатому документальному матеріалі й присвячена життю та діяльності будівничого Київської Русі князя Ярослава Мудрого. Розраховано на масового читача.


Духопельников В. М.


Ярослав Мудрий, Харків, ЛА «Час читати», 2016 р.
Князь Ярослав продовжив головну справу життя свого батька, Володимира Великого, - «збирання» давньоруських земель. Він відновив єдність Київської Русі, зміцнив державний апарат, заклав основи судової системи та провів культурні перетворення. Саме при ньому Київська Русь стала найбільшою державою Європи. Все це дає історикам підставу стверджувати, що час правління Ярослава, прозваного Мудрим (1019-1054), - це час найвищого розквіту Київської Русі.
Т. Доценко, М. Лябах, О. Парамонов. , Київський дім, 1998 р.


КИЇВ Мандрівка стародавнім містом


У цій книзі кинуто погляд із сучасності в давнину. Подані авторами фотоальбому реконструкції старовинних памяток архітектури Києва допоможуть читачам ясніше побачити й глибше зрозуміти історію древнього міста над Дніпром. На першій сторінці обкладинки – фрески з головного входу Києво-Печерської Лаври.

Нікітенко Н. М.


Бароко Софії Київської, Київ, «Либідь», 2015 р.

Софія Київська перебуває в епіцентрі національної історії впродовж більш як тисячоліття. Авторка відкриває читачеві Софію Київську в незвичному ракурсі – як грандіозну пам’ятку доби Бароко, пов’язаної з доленосними для народу Іванцов І. О.
Стародавній Київ, видавництво «Фенікс», 2003 р.

Ця монографія є науково-історичним джерелом дослідження стародавнього Києва видатного вченого археолога Іванцова І.О.Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить! Ніколи любов не перестає!…»


Любов - велике, святе почуття — в сучасному світі несправедливо безцінюється. «Найбільша трагедія життя полягає не в тому, що люди помирають, а в тому, що вони перестають любити» — сказав Сомерсет Моем.


А щоб не переставати любити, пропонуємо Вам віртуальну фотовиставку і невеличкий книжковий огляд найкращих творів про любов, є які є в нашій бібліотеці.


10 книг про любов до Дня закоханих

1. Анхела Бессера "Любовь- нелюбовь"


Цікава книжка про жінку психолога, яка "сапожнік без сапог" - проживаючи зі своїми клієнтами бурхливі події чужого життя, вона зрозуміла, що а в її житті то не все гаразд. Книжка про зміни, про готовність до змін, про вміння жити серцем.


2. Елізабет Гілберт "Законний брак"

 Не дивлячись на солодко-рожеву обкладинку  книжка  є зрілою і серйозною для тих, хто хоче знати більше про чоловіка й жінку, про стосунки і про свободу в стосунках, і є корисною тим, хто трохи запутався в особистому чи сімейному житті.3. Дара Корній "Тому, що ти є"

Про  справжнє кохання (так прийнято його називати), яке здатне чекати роками, терпіти, коритись, щоб потім розквітнути. Там чоловік, про якого мріє чи не кожна – романтичний, відданий, закоханий тільки в одну єдину. 
Але це не казка, і як в житті, в романі все не просто, але дуже цікаво.


4. Габріель Гарсія Маркес "Кохання в час холери"

Це зворушлива історія кохання, яке перемагає все - час і простір, життєві негаразди і навіть недосконалість людської душі.
Колись головна героїня роману  знехтувала любов'ю закоханого юнака і  стала дружиною поважного доктора. Але він чекав цілих 54 роки, і домігся свого - і двоє літніх людей, які окремо прожили свої повноцінні життя, нарешті все ж з'єднуються. 


5. Анна Гавальда "Просто вместе"

Добра, легка, мудра книжка від читання якої важко відірватись. 
Тут про любов і самотність, про життя і щастя, про те як добре, коли є людина з якою хочеться бути просто разом.
6. Колін Маккалоу "Поющие в терновнике"

Хрестоматійна історія про любов. 
Цю книжку можна читати багато раз, і щоразу вона викликатиме такі емоції, ніби читаєте  вперше.

7. Сомерсет Моем "Узорный покров"

Просто, коротко, точно, пронизливо. Ось, мабуть, і всі слова, що потрібні для характеристики цієї книги.
Вона про любов? Так, про любов. І про муку, пов'язану з нею. І про бажання. І про оману. І про вседозволеність. І про жертовність. І про покарання... Про все.
Тут любов і зрада, дорослішання і становлення особистсті,  всесвіт жіночої психології і незрозумілий чоловічий світ. 


8.  Еліс Монро "Дороже самой жизни"

Ліричні, трохи сумні оповідання про звичайне людське життя в якому завжди є місце любові. 
Головне - не пройти мимо неї, дати шанс, зрозуміти, що красива обгортка це ще не смачна цукерка, бо насправді, часто цукерка ховається у зовсім не примітному місці.

9. Януш Леон Вишневський "Самотність в Мережі"

Книга читана-перечитана, але від того не менш актуальна, особливо зараз, коли все більше й більше стосунків розвиваються у віртуальному світі.
Герої роману спілкуються за допомогою інтернет-чатів, обмінюються еротичними фантазіями, які виявляються реальнішими будь-якої вигадки. 10. ЛюкоДашввар "Покров"
Книжка, в якій є багато любові. Різної любові. Тут кохання старшого чоловіка і юної дівчини, яка по його смерті так і  не змогла більш нікого полюбити; любов молодої жінки і набагато молодшого від неї юнака, які таки стали щасливими; любов, яка згасає у законному шлюбі, любов, яка відновлюється, коли життя дає випробування...
Тут різна любов, і тут кожен може впізнати і частинку себе. Тим і цікаво.Немає коментарів:

Дописати коментар