Книжкові виставки

Книжкові новинки по психологіїПро що книга?

Життя в режимі автопілота, фізичне безсилля, емоційна нестабільність, розгубленість, відстороненість — це реальність багатьох людей. Ще дітьми ми переймаємо певні шаблони поведінки, поступово втрачаючи зв’язок із внутрішньою системою координат. Відтак застрягаємо в травматичному досвіді, тривогах, стресах, співзалежних стосунках, віддаляючись від тієї особистості, якою хотіли стати. І тут на допомогу приходять методи холістичної психології — найкраще від психології, нейронауки та духовних практик. Тож усе, що вам потрібно, — свідоме «я», бажання копати й готовність застосовувати правильні інструменти задля покращення власного добробуту.


«Сяйво свідомого «я». Як зцілити душу, тіло та розум ізсередини» — це революційна книжка, добрий і підбадьорливий супутник, всеосяжний шедевр саморозуміння, який докорінно змінить вашу внутрішній і зовнішній світ.


Чому варто прочитати цю книжку?
Допомагає розібратися як пробуджувати і змінювати звички — від сну до руху та їжі, через емоційну реактивність та основні переконання.
Пропонуючи справжню зміну парадигми психічного благополуччя, докторка Ніколь дає можливість людині звільнитися від успадкованих переконань і розкрити своє справжнє Я.

Про авторку:
Ніколь ле Пера — клінічна психологиня, здобула освіту в галузі клінічної психології в Корнелльському університеті та Новій школі соціальних досліджень, навчалася у Філадельфійській школі психоаналізу.


«По той бік чарівної палички» Тома Фелтона — кумедна та зворушлива книжка, яку варто прочитати кожному фанату Гаррі Поттера.


У книжці «По той бік чарівної палички» він відверто та з фірмовим гумором розповідає історії про свої перші прослуховування та ролі, про те, як отримав роль Драко, про пригоди на знімальному майданчику «Поттеріани» і про людей, з якими потоваришував за десять років зйомок фільмів. Також Том Фелтон розмірковує про переваги й недоліки слави та про те, як було складно зорієнтуватися у дорослому житті після закінчення зйомок.

Том Фелтон також грав у стрічках «Повстання планети мавп», «Бель», «Флеш», «Об’єднане Королівство», «Забута битва» та у п’єсі «2:22. Історія про привида» у лондонському Вест-Енді. Живе у Лондоні з собакою Віллоу

Чому варто прочитати книжку «По той бік чарівної палички. Магія і хаос мого дорослішання»?
Книга, що дає можливість зазирнути за лаштунки життя Тома Фелтона — від архівних моментів на знімальному майданчику в ролі Драко Мелфоя до викликів дорослішання в центрі уваги.
Том Фелтон розповідає про злети та падіння у світлі слави та пошук шляхів у житті після такого важливого і доленосного досвіду.
У книзі Фелтон розмірковує про свій досвід роботи з такими великими зірками, як Алан Рікман, сер Майкл Ґембон, дама Меґґі Сміт і Ральф Файнс (включно з обіймами Волдеморта).

Цитати з мемуарів Тома Фелтона
Про маму:
Моя мама — це основна причина, що я там, де є, хоча вона ніколи не підштовхувала мене бути актором. Я міг стати віртуозним скрипалем, чи воротарем у хокеї, чи професійним гравцем у йо-йо. Для неї було б неважливо, яке заняття я собі оберу, але одне можна сказати напевно: що б це не було, мама допомогла б мені цього досягти.
Про навчання у приватній школі:
Моє навчання у приватній школі вже майже закінчилось, і я ставав неуважним. Чітко пам’ятаю, що протягом останніх двох місяців після обіду ми мали півгодинний урок, на якому вчитель уголос читав нам оповідання. Одного разу він вибрав якусь книжку про хлопчика чарівника, який жив під сходами. Справді, не мало значення, що він читав, моя реакція була б такою самою: навіть не старайся, чуваче! Хлопчик-чарівник? Не моя тема.
Про те, що бути Драко — не круто:
Тільки-но Деніела, Емму та Руперта обрали, їхні життя змінилися. Вони покинули школу, і «Поттер» став їхнім життям. Вони опинилися в бульбашці і практично не мали шансу на нормальне дитинство. Для мене це було не так. Я працював через тиждень, а вони — постійно. Поза зйомками я ходив до звичайної школи, мав друзів і дуже старався бути нормальним підлітком.
Ви, мабуть, знаєте нормальних підлітків. Можливо, ви — нормальний підліток. Якщо так, то вам відомо, що отримати тавро дивака — це недобре. Так, бути Драко — не круто через моє висвітлене волосся і регулярну відсутність на уроках. Для багатьох людей у шкільних коридорах я був Гаррі Дрочер. Вилупок на мітлі.


Літератури з економіки та психології

Стефана А. Шварцмана «Чого вартий успіх»
Це історія автора, яка покаже, як домогтися процвітання, будувати та розвивати бізнес. Його уроки досягнення досконалості ефективні для кожного: студента, підприємця, мецената, керівника чи просто людини, яка шукає шлях для ефективного втілення свого потенціалу.


Майкл Кусумако і Девід Йоффі «Стратегії геніїв. П’ять найважливіших уроків від Білла Ґейтса, Енді Ґроува та Стіва Джобса»
Майкл Кусумако і Девід Йоффі аналізують стратегії, принципи та навички трьох найуспішніших і найвпливовіших бізнесменів — Білла Гейтса, Енді Ґроува та Стіва Джобса, пропонуючи всім менеджерам та підприємцям уроки лідерства і стратегії.

НІЛ РЕКГЕМ «Техніка продажу SPIN. Як не проґавити великого клієнта»
Традиційні теорії про те, як продавати, можуть добре працювати у малих продажах, але перестають бути ефективними щойно масштаби зростають. Зрозумівши, із яким типом продажів має справу ваш бізнес, ви зможете продавати більше.
Автор цієї книжки разом із командою протягом дванадцяти років досліджував роботу 10 тисяч торгових представників, проаналізував понад 35 тисяч комерційних контактів і напрацювали цю методику.
Книжка для підприємців, менеджерів із продажів, керівників відділів продажів, маркетологів.

Клаус Мьоллер, Джанель Барлоу «Скарга — це подарунок. Як зберегти лояльність клієнтів»
Книжка «Скарга — це подарунок» пропонує ефективну стратегію, яка допоможе повернути довіру клієнтів і забезпечувати чудовий рівень сервісу, що задовольнятиме потреби споживачів і збільшуватиме прибутки компанії.Тематика: бізнес, робота з клієнтами, сервіс, сфера обслуговування.
Книга для керівників, менеджерів і працівників, які прагнуть налагодити роботу з клієнтами; для бізнесменів і тих, хто має намір розпочати власну справу, а також для тих, хто хоче поліпшити стосунки з іншими як на роботі, так і в особистому житті. 


Джордж Клейсон «Найбагатший чоловік у Вавилоні»
Змінилися часи, замість золотих монет з’явилися паперові купюри й картки для виплат, та незмінними залишаються закони грошей. Ще давні вавилоняни знали, як заробляти й примножувати статки. Так вони перетворили своє місто в найбагатше у світі. Завдяки книжці «Найбагатший чоловік у Вавилоні» кожна людина може відкрити для себе закони грошей. Цю збірку притч Джорджа Клейсона, стилізованих під вавилонські історії, ще називають посібником із фінансової кмітливості. Книга для тих, хто розпрощатися з порожнім гаманцем.

Теодозія Зарівна "Сходження на Кайзервальд"
Нову книгу прози Теодозії Зарівної сформували вісім оповідань, дві повісті («Записи на подолку» і «Дівчинка з черешні») та щось на кшталт нарисів-спогадів під загальною назвою «Сонце сходить у Чорткові». Вдумливий читач неодмінно знайде тут для себе й інтелектуальну, й естетичну поживу.
Незважаючи на загальний мінорний настрій, книга неодмінно залишить у вас враження душевної теплоти і щирості.


Вілл Ґомперц «Що це взагалі таке?»
Автор Сім років працював директором галереї «Тейт». Серед його зацікавлень особливе місце займає сучасне мистецтво. Ґомперц пише про мистецтво для «Таймс», «Ґардіан» та «Бі-бі-сі». У 2009 році створив популярне комедійне шоу одного актора про сучасне мистецтво на Единбурзькому фестивалі. Нью-йоркський журнал «Кріейтівіті» визнав Ґомперца одним із п’ятдесяти найкращих креативних мислителів.
Марі Кондо
"Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди"
Втомилися від звичайного прибирання? За методом КонМарі ви приберете раз і ­назавжди! Він не зводиться до набору правил, як сортувати та зберігати речі. Це інструкція зі способу мислення, яка допоможе вам навести лад у домі та в житті й ніколи не повертатися до безладу! Позбавитися можна не лише непотрібних речей, а й зайвих зв’язків і кілограмів! Зміни мислення – зміни життя!


Джеймс Клір "Атомні звички" бестселер "The New York Times"!
У книзі Джеймс Клір ділиться надзвичайно цікавою і по-справжньому продуктивною методикою напрацювання корисних звичок. В її основі лежить поняття чотириступеневої моделі звичок (подразник, прагнення, відгук, винагорода), а також чотири породжені цією моделлю закони зміни поведінки. Викладений матеріал підтверджується результатами наукових досліджень, проте книгу слід трактувати не як наукову розвідку, а як посібник з експлуатації, що містить мудрі практичні поради та пояснення механізмів створення і змінювання власних звичок.

Юлія Смаль «Вибухова історія людства»
Коли люди навчилися використовувати вогонь, це змінило їхнє життя. Згодом вони винайшли порох, грецький вогонь, вибухівку і вогнепальну зброю. Зброярі експериментували, алхіміки та хіміки поєднували різні елементи й отримували несподівані реакції та вибухові суміші. А нині ми маємо бойові отруйні речовини і ядерну зброю, вічне джерело енергії, яке водночас може спричинити техногенні катастрофи і радіаційне зараження. Що буде далі – залежить від нас.Новинки Книжкового Арсеналу-2023

ПОЗИТИВНА ПСИХОЛОГІЯ
Нині ми живемо в стані безперервних змін, постійно змушені «йти в ногу з часом». А як за нинішніх обставин примиритися із собою, досягти гармонії, дістати задоволення від життя і віднайти ключ до щастя. Автори цих книг спираючись на факти й теорії з психології радять: Головне не просто ЗАХОТІТИ змінити своє життя, а ВИРІШИТИ його змінити. Насолоджуватися життям необхідно не завтра, а сьогодні!
Книги можна замовити по тел. 073-444-29-10
Єреванська, 12Чи впливає струс мозку у спортсменів футболу на їх стан здоров'я?
Саме про це книга журналістки Жанні-Марі Ласкас "Струс мозку", яка присвячена дослідженням лікаря-невропатолога Беннета Омалу. Відкриття Беннета стало можливим, зокрема, завдяки дозволу щодо дослідження мозку футболіста Майка Вебстера, який помер у 2002 році.
Відверта історія лікаря надихнула режисерів до створення у 2015 році одноіменної кінокартини з Віллом Смітом у головній ролі.
Пропонуємо до вшої уваги детектив із елементами містики, який написаний сучасною українською мовою з перчинкою! Події, які розвиваються в романі захоплюють і не відпускають до останньої сторінки! А головне, що до останнього не можливо здогадатися, чим же все закінчиться!

Олександр Савчук "Одаричі"

Сюжет книги: У райцентрі Одаричі все як завжди: свої правила, авторитети і звичаї. Втім, деякі з них набагато давніші, ніж люди думають. І коли міліція та «швидка» вже не встигають на виклики, коли відділок переповнений затриманими, а лікарня — хворими, давні сутності беруть своє. Над закинутими копальнями нависає недобра заграва, у розмірене життя Одаричів вривається (чи то пак повертається) той, хто влаштовує жителям пекельну «перевірку» на чесність.
☝Та чи людина він сам?
☝Яка сила ним рухає і які таємниці принишкли в історії цього, насправді непростого, населеного пункту?
☝Коли навколо хаос і складно повірити чужим словам, може, краще прислухатися до своїх думок?
☝Але чи дійсно вони «свої»?


До вашої уваги психологічні романи про глибину природи людських почуттів: злості, страху, горя, любові, співчуття, здивування та про пекучі проблеми домінування статей у суспільстві.Теа Саніна "Танець дикобразів"

Що нам призначено долею: щире кохання чи постійні муки зневіри і зради? Чи є у нас вибір і якщо є, то яку ціну ми за нього готові заплатити? Марія та Марк тікають від війни, сім’ї і друзів, від себе, одне від одного, та знаходять лише біль і розчарування. Чи стане у них сил опанувати себе і не втратити доньку? Це зворушлива історія про глибинну природу людських почуттів: злості, страху, горя, любові, співчуття, здивування, сумішшю з яких часом накриває всіх нас попри наші бажання і плани.

Ларрі Трамбле "Другий чоловік"

Самюель нічого не знає про жінку, з якою одружується. Роками його батько не шкодував зусиль, аби зробити сина привабливим, і «відгодовував» його, як птаха, готуючи до цього знаменного дня весілля. Родина щаслива, Мадам багата, і фінансові проблеми незабаром усі буде вирішено. Самюель мусить просто любити Мадам.
На острові, де живе Самюель, панують жінки. Горе тому чоловікові, який намагається змінити усталений порядок і звільнитися від дружини. Одружившись, Самюель має прикривати бороду, задовольняти бажання Мадам і ... МОВЧАТИ.
Що ж може чоловік, якого легко замінити, у світі, де домінують жінки?
Авторка роману дарує нам  романтичну історію про деформоване дзеркало, розхитані забобони та нашу добровільну сліпоту, піднімаючи пекучі проблеми домінування статей у суспільстві.


До вашої уваги роман Джейн Коррі (пер. з англійської Аліни Акуленко), який вийшов у видавництві "Нора-Друк". 432 сторінки роману містять сюжет, який буде тримати вашу увагу до останньої сторінки!«Сестри по крові» — це психологічний трилер про двох зведених сестер Елісон і Кітті. Подруга Кітті Ванесса, будучи єдиною дитиною в сім'ї, переконує Кітті укласти угоду з Елісон, щоб вони стали кровними сестрами. Одна маленька дія призводить до того, що вони потрапляють у великі неприємності, де вони мають безліч секретів. У день аварії найкраща подруга Кітті Ванесса вмирає, а Кітті після аварії втрачає пам'ять і не може говорити. Вона живе в спеціальному закладі й переживає напади агресії, коли її навідує людина з далекого минулого. А що ж з Елісон? Коли в лондонській тюрмі відкритого режиму з’являється вакансія викладача мистецтв, Елісон сподівається, що ця робота дасть їй шанс поліпшити власне життя. Та невдовзі на її уроці стається жахлива трагедія.
Увесь цей час дехто стежить за обома жінками. Той, хто сподівається на реванш.


Про авторку


Джейн Коррі  упродовж трьох років викладала письменницьку майстерність у чоловічій тюрмі суворого режиму. Цей подеколи моторошний досвід надихнув її на написання психологічних трилерів, які опубліковані в більш ніж 35 країнах і продані накладом понад мільйон примірників.
Петер Маріус Гуемер "Книга Зрошення пустелі"
☝На безіменне місто сучасної європейської країни без оголошення війни падають перші ворожі бомби, і Європа нагло прокидається від свого безпечного сну. Люди стають «самі собі чужі», а культура й наука поступово мілітаризуються і пристосовуються до потреб новоствореної армії. Цей час неочевидних змін геть неслушний для амбітного археолога Тіля та його студентки Персефони, які шукають посеред пустелі могилу прадавнього короля. Поки вони розкопують місце його поховання, їхні сучасники, глухі до голосів померлих, риють окопи і нові могили. Втім, війна точиться і в стосунках самих шукачів старовини. Адже вони прагнуть радше не історичної правди, а слави – тієї влади над світом слова, завдяки якому переможці переписують свідчення переможених і вкарбовують себе в палімпсест історії.

Віктор Лівар "Складне питання"
☝Дебютний роман молодого українського письменника Віктора Лівара. Розглядаючи долі трьох юнаків-сиріт, автор розкриває характер героїв, мотивацію їх вчинків, розмірковує про щоденну проблему вибору, що створює майбутнє. Дружба хлопців проходить багато випробувань та трансформацій. А в нелегкому рівнянні «Ми = Всесвіт», кожен з них не тільки шукає сам себе, а і намагається відповісти на складне питання, що є життя і що є смерть. Папір журнальний. Обкладинка – тверда з вибірковим лакуванням.

Ігор Штікс "Стілець Еліяху"
☝Відомий австрійський письменник Ріхард Ріхтер задумує в квартирі, в якій минуло його дитинство, ремонт. За книжковими стелажами він знаходить листа, якого його мати, що він її ніколи не знав, адресувала невідомому чоловікові. Так Ріхард дізнається, що той, кого він вважав своїм батьком, насправді чужа йому людина. А от його справжній батько зараз, можливо, живе у місті, яке останніми днями перебуває під постійним прицілом світових засобів інформації у зв’язку з війною, яка там саме розгоряється. Попри це, Ріхард вирішує з’ясувати подробиці свого походження і в ролі воєнного кореспондента потрапляє в оточене ворожою армією місто, в якому, крім правди про своє коріння, віднаходить і пристрасне кохання, і вірну дружбу.
За роман «Стілець Еліяху» Ігор Штікс відзначений престижною національною літературною премією.


Пропонуємо для наших читачів-підлітків серію-бестселерів «Діти лісу» авторки Каті Брандіс Неймовірні пригоди дітей, які вміють перетворюватися на звірів вражають та захоплюють читача з першої сторінки і не відпускають до останньої третьої книги!

«Перетворення Караґа» Книга 1.

На вигляд Караґ - звичайний школяр. Але ні за чим не примітною зовнішністю ховається дехто незвичайний. Наполовину людина, наполовину пума - ось хто насправді цей загадковий хлопець. Жити серед людей такому, як він, не завжди просто. Але, на щастя, одного разу Караґу випадає шанс поступити в унікальний навчальний заклад. "Кристал" - школа, де вчаться підлітки, що уміють перетворюватися на звірів. Можливо, Караґу нарешті вдасться завести друзів? Проте дехто тут вже стежить за ним. Хто це? І чому він це робить? І чи означає це, що Караґа чекають дуже небезпечні випробування?


«Небезпечна дружба» Книга 2.
Повернутися в школу "Кристал" і знову зустрітися з друзями - ось про що найбільше мріяв Караґ. Адже в цьому році їх чекають захоплюючі експедиції в світ людей і в світ дикої природи. Однак веселі шкільні будні затьмарює те, що Ендрю Міллінг, затятий ворог хлопчика, продовжує стежити за ним і готує нові пастки. Цього разу під загрозою опиниться той, хто особливо дорогий Караґу. Щоб врятувати близьку людину, хлопчикові-пумі знадобиться будь-яка допомога, навіть якщо вона виходить від Тікаані, його головної суперниці в школі ... Так які ж цілі Тікаані переслідує насправді

«Таємниця Голлі». Книга 3.
У місті відбулася низка таємничих крадіжок. Злодій проникає навіть туди, куди звичайній людині ні за що не потрапити. Поки поліція розгублено розмірковує, юнак-пума Караґ і його друзі взялися за розслідування. Вони припустили, що викрадач подібний до них, тобто вміє перетворюватися на тварину або комаху... Але коли Караґ знайшов сліди злодія, він був шокований: все вказувало, що ймовірний злочинець — його найліпша подруга Голлі. Якщо це правда, то як вчинити у такому випадку?


«Діти лісу» - володар престижної літературної премії Leipziger Lesekompass. Бестселер за версією німецького журналу Spiegel.

 

Презентація новинокПропонуємо до вашої уваги сучасну українську книгу та якісну перекладну літературу видавництва Vivat. Нехай ваше дозвілля з книжкою буде цікавим і корисним!
Єреванська, 12, тел.073-444-29-10.

Дара Корній "Місяцівна" (дилогія)

Терезу кличуть Місяцівною за незвичну зовнішність, бо таких, як вона, — альбіносів — називають людьми Місяця. Мама Василина, прагнучи врятувати її після автомобільної аварії, передає старовинний оберіг —лунницю, що багато століть супроводжує жінок із давнього шляхетного роду Коморовських. Однак після цього життя Терези кардинально змінюється: з настанням повні щось лихе наче вселяється в дівчину — і вона опритомнює на старому сокальському цвинтарі з кров’ю під нігтями та присмаком крові в роті. Щоб здолати зло, Терезі доведеться пройти курс реабілітації в психлікарні, розплутати вузлики страшних родинних таємниць, зазирнути в очі власному майбуттю, повернути на місце чорне серце темного янгола та знайти своє призначення там, де гори підпирають небо.


Річард Чизмар "Гонитва за Буґіменом"

Літо 1988 року. У маленькому містечку Еджвуд знаходять понівечені тіла чотирьох зниклих дівчат. Містяни звикли до крадіжок, пограбувань і затримань із наркотиками. Але з появою жорстокого серійного вбивці місто остаточно втратило невинність. Хто ця потвора, що здатна на таке? ФБР підозрює психопата, який затіяв гру на виживання.


Довгопол Наталія "Шпигунки з притулку Артемiда. Колапс старого свiту"

Шпигунки повертаються!
Іспит і перші страхи позаду. Окрилені артеміди готові знову боротися з несправедливістю, рятувати світ... а їм відводять роль няньок заможної пані й засилають аж на Мадагаскар. На острові ж — райський куточок, жодної тобі небезпеки! Хочеш — купайся, споглядай зебу, їж фрукти… Та враз місія, що скидалася на відпочинок, перетворюється на пекло, і відтоді кожна з чотирьох дівчат торує власний шлях — у НьюЙорку та Тбілісі, Гонконгу й Відні.
А незабаром до Амелі надходять листи: таємничий К. обіцяє розповісти про справжню причину смерті її батьків. То невже притулок «Артеміда» далеко не благодійний прихисток для обдарованих сиріток, а гер Фрідріх не той добрий дідуган, яким здається? Амелі запитала б у нього особисто, та опікун безслідно зник. Чи ж не час артемідам знову зібратися разом?Чемберлен Даян "Омріяна донька"

На що ви готові заради дитини? Героїня ціеї історії ладна здійснити подорож у часі, аби врятувати ще не народжену доньку, яка має серцеву ваду. Надворі 1970 рік, і лікарі не здатні допомогти їй вижити. Та родич із загадковим минулим пропонує перенестися в інший час і спробувати дати дівчинці шанс. Будь-яка помилка може вартувати життя. Але материнське серце вхопиться навіть за цей слабкий промінчик надії...


Емі Гармон «Що знає вітер» 

Енн Ґаллагер виросла на розповідях свого дідуся про Ірландію. Після його смерті вона вирушає на батьківщину покійного, щоб розвіяти прах над озером біля маєтку. Енн потрапляє в грозу, і якась таємнича сила відкидає її на вісімдесят років назад — в Ірландію 1921 року. У країні саме точиться громадянська війна. Дівчину рятує, а відтак допомагає їй пристосуватися до геть іншої історичної епохи доктор Томас Сміт. Разом вони долучаються до боротьби за незалежність Ірландії. Енн закохується у свого рятівника. Та чи готова вона відпустити колишнє життя заради кохання, якого вже й не сподівалася спізнати? І чи цей вибір справді за нею?


Сара Джіо "Ранкове сяйво"

Життя в гамірному Нью-Йорку не зробило Аду Санторіні щасливою. Її успіхи на роботі затьмарює особиста трагедія: два роки тому вона втратила коханого та доньку. Рятуючись від тяжких буднів, Ада вирішує оселитися в плавучому будиночку на озері Юніон у Сіетлі. Там вона раптом натрапляє на загадкову скриню, яка приховує давні таємниці. Пів століття тому в цьому самому місці юна Пенні Вентворт пережила велике кохання й раптом зникла. Ада розв’язує таємницю її зникнення за участі Алекса, фотографа, який живе в сусідньому будиночку. Поступово жінка дізнається історію, яка дивним чином переплітається з її власною. Чи стане Аді сміливості покохати знову?Нові книжки для вашого читання!

Якісна перекладна література «Видавництво Анетти Антоненко» , Наш Формат , Vivat на будь які смаки!
Романи, оповідання, трилери, художня література, психологічна, мотивуюча - для вашого розвитку і дозвілля!
Книжкова виставка 

"Вільні творити майбутнє"
(до Дня Свободи і Гідності)

Небесна сотня. - Харків: Фоліо, 2014.
У книзі містяться хроніка Євромайдану, життєписи героїв, спогади їхніх родичів, близьких, друзів та побратимів. У книзі багато світлин та реальні факти з трагічних подій на Майдані у лютому 2014. Передмови до книги написали церковні ієрархи − Філарет, Патріарх Київський і всієї Руси-України; Святослав, Отець і Глава Української Греко-католицької Церкви, речник Української Православної Церкви Протоієрей Георгій Коваленко


Кошкіна С. Майдан. Нерозказана історія.- Київ: Брайт Букс, 2015.
Про подвиги рядових українців, завдяки стоїцизму яких стала можлива Революція Гiдностi, сказано і написано вже чимало. Буде сказано і написано ще більше - вони заслуговують. Однак до виходу цієї книги ми не знали, що відбувалося все три місяці Майдану в кулуарах влади. Влада в широкому сенсі - як у стані представників режиму Януковича, так і тодішньої опозиції.

Стражний О. Майдан. Події - свідчення — менталітет. - Київ: Дух і літера, 2016.
У цій книзі подано огляд подій, що відбувалися в Україні в листопаді 2013 — лютому 2014 років. Ретроспектива Революції Гідності розгортається на тлі голосів її учасників, а також на тлі аналізу схожих революцій в інших країнах світу. Розгляд, зроблений не просто учасником Руху Спротиву, але й психіатром, надає фактам неочікуваного осмислення. Менталітет Майдану виведено в динаміці і суперечностях. Завершується книга підсумком — яким чином змінилося світосприйняття українців після Майдану і що може чекати на Україну в майбутньому.


Гук Н. Євромайдан. Звичайні герої. - Київ: Брайт Букс, 2015.
Це збірка розповідей про звичайних і водночас неймовірних людей, які створили революцію 2013 – 2014 років. Тут усього потрошку: долання меж і страхів, шалена любов до Батьківщини, рішучість діяти, бажання залишити нащадкам єдину та квітучу Україну, переосмислення буття й відкриття нового себе, сміливість відстоювати свободу, перемога над байдужістю, буденні дива. Але основа всіх подій єдина – прагнення змінити світ на краще та віра, яка не знає слова «неможливо».


Фінберг Л. Майдан. Свідчення. Київ, 2013-2014 роки. / Леонід Фінберг, Уляна Головач. - Київ: Дух і Літера, 2016.
Особлива цінність видання полягає в тому, що спогади учасників подій записані по свіжих слідах, навесні 2014-го. Як зазначив на презентації в Мистецькому Арсеналі громадський активіст Олександр Кравцов (який, до речі, залишив у книжці унікальну хроніку Автомайдану від самих початків створення руху), він сам із цікавістю перечитав власні спогади, бо вже багато чого стерлося з пам’яті, і якби тоді не було зафіксоване – зникло би… Адже й справді, часу для осмислення Майдану в нас не було: анексія Криму та війна на Сході відволікли та оглушили іншими викликами.
Орлова Ю. 111 дней Майдана: Записки киевлянки. / Юлия Орлова. - Київ.: Дуліби, 2014.
Книга безпосередньої учасниці подій Майдану – Юлії Орлової – це синопсис історичних подій у Києві протягом чотирьох місяців кінця 2013 - початку 2014 року – день за днем, ніч за ніччю. Ніяких фантазій – лише гола-голісінька правда. Це книга про київську протестну культуру, яка стала визначним явищем новітньої всесвітньої історії. Це книга про киян і про тих, хто солідаризувався з киянами, приїхав у Київ і став творцем і учасником Революції Гідності. Книга має вигляд щоденника, насправді, це підбірка Юлиних постів у мережі Фейсбук.Виноградов О. Слово Майдана. - Київ: Корбуш, 2014.
Збірка складається зі ста оповідань учасників і очевидців. Це спогади представників майже всіх служб, підрозділів, напрямків і рухів Майдану. Кожен майданівський день, кожну подію, кожен штурм герої книги бачили по-різному. Передмову написав Євген Нищук.
"Коли люди знають свою історію, її неможливо вкрасти"
 до Дня створення Української повстанської армії (УПА)

Гордасевич Г. Л. Степан Бандера: людина і міф.
- Львів: ЛА «ПІРАМІДА», 2001 – 208 с.
Книга знайомить з біографією видатного провідника українського національного руху Степана Бандери на підставі зібраних й опрацьованих автором документів і джерел.

Яневський Д. Б. Проект «Україна». Жертва УПА. Місія Романа Шухевича.
- Харків: Факт, 2013. – 283 с.
Нове документальне дослідження доктора історичних наук, відомого телеведучого і журналіста – для громадян України, а також політиків, журналістів та кандидатів в народні депутати. Проаналізувавши десятки тисяч сторінок документів, мемуарів, спеціальних досліджень та артефактів з колекції Українського Національного Музею (Чикаго, США), автор відновив реальну історію УПА, з’ясував її чисельність, місце і час народження, імена Головних командирів.


Віта Левицька Степан Бандера і я: оповідання
- К.: Гамазин, 2016. – 48 с., іл. – (Серія «12 балів»)
У цій книзі ти дізнаєшся про добу, коли жив Степан Бандера, про події, що спонукали його до боротьби, та про несправедливі звинувачення, що їх фальсифікували недруги України. Ти зможеш сам розібратися і вирішити, кому вірити, а кому ні.

Сергійчук В. ОУН-УПА в роки війни. Нові документи і матеріали.
- К.: Дніпро, 1996. – 496 с.
Відомий історик зібрав, упорядкував та прокоментував незнайомі читачеві, раніше надійно сховані в архівах під грифом «Цілком таємно» документи і матеріали про діяльність ОУН-УПА в роки Другої світової війни, про боротьбу оунівців на два фронти – проти гітлерівського і сталінського тоталітарних режимів.


Кокотюха А. Чорний ліс: роман
- Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 304 с.
У Чорному лісі на Волині воюють відразу на три фронти: з німцями, росіянами та поляками. Головний герой – колишній міліціонер, зек, радянський диверсант – мусить розібратися в тому, хто друг, а хто ворог. У нього нині одна мета – зрозуміти, на чиєму боці правда, і відстоювати її зі зброєю в руках.
 
Кокотюха А. Багряний рейд: роман
- Хпрків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 288 с.
Тільки-но зійшла з української землі німецька навала, як Совіти почали утиски й арешти. Серце Максима Коломійця обливалося кровю, коли він бачив, як паплюжать рідний край. Але й у відділі УПА, куди він пішов за покликом сумління, йому не довіряють. Бо він колишній міліціонер, радянський диверсант. А головне - чужий, бо Східняк: таке псевдо взяв собі нинішній повстанський командир. Він має серед бійців недруга, котрий тільки й чекає від нього помилки. Та саме групу Східняка відряджають у рейд на Лівобережжя, у глибокий тил радянських військ. Бойове завдання Східняка: закріпитися в тилу й організувати повстанський рух на Київщині. Скількох побратимів ховатиме Східняк і хто допоможе йому помститися?

Кокотюха А. Червоний: роман
- Харків: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016. – 320 с.: іл..
Їм закидають масові вбивства вчителів. Бандерівцям місце в ГУЛАГу, де вони…можуть бути корисними. Замість скніти в таборах, ватажок повстанців Данило Червоний наводить там лад! І нехай він планує втечу, йому єдиному до снаги підкорити своїй волі ув’язнених. Як це було, розкажуть три свідки, три запеклих вороги Данила: міліціонер, чекіст і в’язень-червоноармієць. Не шукайте Червоного ані серед живих, ані серед мертвих, шукайте серед овіяних легендою!

Кокотюха А. Червоний. Без лінії фронту: роман.
- Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. – 320 с.
Це неймовірна історія! Повстанський командир Данило Червоний не пропав безвісті після зухвалої втечі з табору смерті. Вояк УПА вижив і переміг у нелюдських умовах вічної воркутинської мерзлоти. Щоб зрозуміти, як це йому вдалося, ми маємо повернутися на десять років назад і побачити Червоного юним ліцеїстом, який лише починає боротьбу за зсвободу. Кінороман «Червоний. Без лінії фронту» - довгоочікуване продовження «Червоного», книжки, яка ще до успішної екранізації набула в Україні культового статусу!

Ухачевський Сергій. Карпатський капкан: роман.
- Львів: Кальварія, 2015. – 216 с.
Це розповідь про реальні події, що охоплює десять років (1941-1951) і п’ять країн, учасники якої - радянський розвідник і воїн УПА; Йосип Сталін і Лаврентій Берія; фотокореспондент французької газети «Юманіте» і веселий білоруський партизан; 2-й Міністр Державної безпеки СРСР і Прем’єр-міністр Великобританії; чарівна агентка британської військової розвідки Бестія і безіменний Курвамать…
«Карпатський капкан» - назва каральної операції, запланованої Москвою на території Галичини 1946 року проти місцевого населення та воїнів УПА, яка збіглася у часі з кількома іншими подіями, не залежними від радянського уряду.
"Тернистими шляхами до Незалежності України"Пропонуємо до вашої уваги книжкову виставку, яка висвітлює найважливіші події в історії України з найдавніших часів до сьогодення у встановленні Української держави та тернистий шлях боротьби за Незалежність найкращих синів України!

Біля витоків Незалежності – К: ТОВ «Дорадо-Друк», 2011. – 335 с.
Урамках проекту «Шляхом українських патріотів» до 20-річч відновлення Незалежності України. Присвячується мільйонам українців, які були безневинно убієнними та поклали своє життя на вівтар боротьби за Україну.Лук’яненко Левко Вірую в Бога і в Україну. – К.: Софія-А, 2007. – 308 с. Основу цієї книжки становлять документи, складені чекістами, закритими судами та адміністрацією місць ув’язнення про Членів Української робітничо-селянської спілки національної організації, яка започаткувала нову добу в історії боротьби за самостійність України, а саме: боротьбу на основі конституційного СРСР і УРСР та міжнародного права націй на самовизначення.

 
Лук’яненко Л. Тут мій дух: зб.ст. Том 1/ - К..: Л84 Тамподек ХХІ, 2013. – 308 с., іл..
Ця книжка про утвердження українства та державності, як вона відзеркалена в документах та статтях автора.


Лук’яненко Левко Григорович З часів неволі. Книга п’ята: Одержимі. – К.:Тамподек ХХІ, 2012. – 648 с., іл.
П’ята книжка спогадів Л. Лукяненка охоплює 1976-1988 роки: два роки під адміністративним наглядом у Чернігові, створення Української Гельсинської групи, другий арешт 12 грудня 1977 року, десятирічне камерне ув’язнення в таборах особливо суворого режиму в Мордовії. Це щира розповідь про боротьбу українських політичних в’язнів національну свободу і честь України, за права людини, за власну гідність у наджорстоких умовах режиму ув’язнення.


Народження Країни. Від краю до держави. Назва, символіка, територія і кордони України/Упоряд. К. Галушко. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2016ю – 352 с.: іл..
Найвагоміший історичний проект десятиліття! Мета книжок цієї серії — розказати про українське минуле, опираючись на факти, а не на вигадки чи ідеологічне замовлення. Для того щоб створювати майбутнє, потрібні не лише воля і хоробрість, не лише наполегливість та щоденна праця, але й знання про нашу історію. Без цензури.

Червінський, Віктор Іванович. Історія України. Джерельний літопис [Текст] / В. І. Червінський, М. І. Обушний. - 3-тє вид., перероб. й допов. - Київ : Україна, 2016. - 895 с. : карти, табл., фот. 

Вміщено документи та матеріали, які висвітлюють найважливіші події в історії України, з найдавніших часів до сьогодення, методику їх використання та інші дидактичні матеріали.
Гринів О. Збуджена Україна: Сомоствердження нації після контузії населення. Непретензійні нотатки. – Львів: «Тріада Плюс», 2004. – 436 с. 
Втрати українського народу за часів тоталітарного режиму гальмують процеси державного самоствердження нашої нації. Після проголошення незалежності України вчорашня компактно-менклатура захопила головні важелі в усіх сферах суспільного і політичного життя, протиставила свої корпоративні інтереси інтересам знедоленого народу, сіючі серед нього зневіру в правильності вибору 1 грудня 1991 року. 
Книга для науковців, педагогів, студентів, усіх, хто прагне іншого життя для свого народу.Брати Капранови.Мальована історія Незалежності України – К.: Гамазин, 2016. – 80 с. : іл..
Незалежність не впала з неба – державницька традиція живе на наших землях зі скіфських часів і фактично не переривалася до 1991-го. Короткий і зрозумілий виклад подій минулого разом із мальованими історіями дозволить читачам легко зорієнтуватися у такому складному питанні, як походження Української держави та боротьба за її встановлення, а пантеон героїв дасть приклад для наслідування.
Ця книжка для дорослих і дітей, для батьків, які хочуть, щоб їхні нащадки виросли українцями.
Виставка однієї книги: травень 2020 р.

Юрій Шаповал 

 "Мить історії: 366 мініатюр про людей і події"


     Пропонуємо до вашої уваги книгу відомого українського історика Юрія Шаповала, яка складається з 366 мініатюр, кожна з яких відповідає дню в календарі, що додає книжці іінтриги. Ця робота є результатом просвітницької діяльності на Україському радіо, де він ведучий програми «Миті історії». Кожна мініатюра – есей, сповнений живої інформації, висвітленої автором з його мудрим, а інколи і іронічним поглядом. Юрій Шаповал винайшов своєрідний, дотепний спосіб оживити історію, зробити її фактом нашого повсякдення, прив’язати до свого життєвого досвіду кожного слухача (а тепер і читача), надати їй особливої приватності. Видання буде цікавим для всіх, хто цікавиться історією

Видавництво: Парламентське видавництво

Рік видання: 2019


    Про автора: Юрій Шаповал є знаним і авторитетним істориком в Україні та за її межами. Професор, доктор історичних наук, заслужений діяч науки і техніки України, керівник Центру історичної політології Інституту політичних і етнонаціональних досліджень НАН України, автор понад 800 публікацій, серед яких книжки "У ті трагічні роки. Сталінізм на Україні", "Україна 20-50-х років: сторінки ненаписаної історії", "Людина і система. Штрихи до портрета тоталітарної доби в Україні", "ОУН і УПА на терені Польщі, 1944-1947 рр.", "Україна ХХ століття: особи та події в контексті важкої історії", "Невигадані історії", «Доля як історія», «Петро Шелест», «Торкнутись історії», «Олександр Шумський: життя, доля, невідомі документи», «Михайло Грушевський», та ін. Йому також належать численні наукові розвідки, присвячені проблемам політичної історії України XX століття, біографіям багатьох діячів.Виставка однієї книги: травень 2020 р.Леонід Ушкалов 

«Чарівність енергії: Михайло Драгоманов» 
     Про книгу: до вашої уваги пропонуємо біографічне видання на основі багатого джерельного матеріалу українського публіциста, науковця та громадського діяча Михайла Драгоманова (1841—1895). Структурно книга складається з чотирьох частин - за періодами життя Драгоманова: 1841-1859 - Гадяч і Полтава, 1859-1876 - Київ, 1876-1889 - Женева, 1889-1895 - Софія. Самі ж частини розпадаються на окремі параграфи, яких 54 - як і років життя Драгоманова. Автор символічно поділив життєпис на п’ятдесят чотири параграфи й спробував, за його ж словами, «наскільки це можливо, показати життя Драгоманова не чорно-білим, а барвистим, таким, яким наше життя є насправді». Свою книжку Леонід Ушкалов написав у власній, упізнаваній стилістиці. У ній є місце для легкої іронії, сумнівів, вагань, роздумів. 

Ця книга є важливою працею для нашої гуманітаристики, адже вона відкриває собою «начальні двері» до розуміння постаті Михайла Драгоманова. 

Видавництво: Дух і Літера 

Рік виданя: 2019 

    Про автора: Леоні́д Володи́мирович Ушка́лов (5 листопада 1956 р.) — український літературознавець і письменник. Доктор філологічних наук. Професор. Народився у містечку Краснопілля на Сумщині. З 1977-го по 1982 р. навчався на філологічному факультеті Харківського державного університету. Після закінчення університетського курсу працював на посадах викладача, доцента (1993) й професора (1995) на кафедрі української та світової літератури Харківського національного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди. У 1989 р. в Інституті літератури ім. Тараса Шевченка НАН України захистив кандидатську дисертацію («Творчість Григорія Сковороди і антична культура»), а в 1996 р. — докторську («Література українського бароко в її зв'язках із філософією»).


 Виставка однієї книги: травень 2020 р.Сергей Щербаков
Таргетированная реклама в социальных сетях: точно в яблочко. Получайте больше клиентов из Facebook и Instagram.Сергій Щербаков - фахівець з маркетингу й SMM, за методиками якого працюють тисячі маркетологів і рекламістів з усього СНД, - пропонує увазі своєї цільової аудиторії чергову книжку-посібник з таргетованої реклами в соціальних мережах, обіцяючи всім, хто прочитає, точне попадання «в яблучко». Дотримуючись рекомендацій автора, ви зможете швидко й дешево отримувати все більше клієнтів з Facebook та Instagram. Книжка Сергія Щербакова відрізняється тим, що відразу ж, у процесі читання, напрошується її практичне застосування - настільки яскраво, показово та структуровано все викладено автором. Бо успішність перевірена в дії. Що вже - гарантія якості запропонованих порад.

Сучасні реалії реклами говорять про те що можливостей просувати свої товари чи послуги маса, але кожен з численних аспектів вимагає необхідних знань. Одним з найефективніших аспектів нинішньої реклами в інтернеті є таргетинг, який дозволяє при певних зусиллях потрапляти прямо в цільову аудиторію і відповідно отримувати неабиякий зиск. Цьому і присвячена прекрасна книга "Таргетирования реклама в социальних сетях" Сергія Щербакова. Автор прекрасно володіє методами просування в фейсбуці та інстаграмі і від основ до складних інструментів проводить нас у світ налаштування таргетованої реклами. Якщо у вас виникають питання з чого почати, як підібрати цільову аудиторію, як користуватись наявними механізмами у фейсбуці та інстаграмі, як не заплутатись в численних налаштуваннях, як не витратити гроші на вітер, як ефективно збільшити цільову аудиторію своїх послуг чи товарів, то ця книга безумовно для вас. Численні приклади з картинками дозволять швидше увійти в курс діла. Крім того автор не обіцяє універсальних формул, а наголошує на необхідності проводити тестувальні таргетовані заходи, що є ще одним підтвердженням, що перед нами робота обізнаної людини в даній галузі.Однозначно рекомендується всім хто цікавиться таргетованою рекламою і просуванням в інтернеті.

Таргетована реклама - цільова: її бачить конкретна аудиторія користувачів, які відповідають заданим вами характеристикам (географічних, демографічних, соціальних, поведінкових і т. д.). Її завдання - привернути увагу, викликати довіру, змусити зайти на сайт, в магазин або зателефонувати за номером. Видавництво: Фоліо

Рік видання: 2018

Мова: російська
Виставка однієї книги: квітень 2020 р.

Із третього світу в перший. Історія Сингапуру: 1965-2000.
    Пропонуємо до вашої уваги чудову книжку, яка пояснює Сінгапурське диво, та дає уявлення про розвиток усіх країн Азії та їхній взаємоз’язок, вплив один на одного.

В ній - історія надзвичайних досягнень Лі Куан Ю, однієї з культових постатей сучасної Азії. Велична книга величної людини - великого реформатора, політика, національного героя. Книга знайомить нас з історією Сингапуру її особливостями, складностями та проблематикою.

    У книзі детально розповідається, як відбувалося творення й становлення сучасного Сингапуру в найнесприятливіших умовах, коли всі передрікали крихітній острівній державі-місту, позбавленій будь-яких природних ресурсів, економічний колапс і залежність від могутніших за нього сусідів.

     "Із третього світу в перший" – другий том мемуарів Лі Куана Ю, які охоплюють період з 1965 по 2000 рік. У 1965 році Сингапур здобув незалежність. З того часу його батькові-засновнику, Лі Куану Ю, довелося вирішити чимало проблем: як побудувати мирні відносини із вороже налаштованими сусідніми державами, як забезпечити людей житлом та й взагалі підвищити рівень їхнього життя, як налагодити постачання води, як позбутися небезпечних комуністичних партій. За роки свого управління крихітною державою Лі Куан Ю спромігся зробити, здавалось би, неможливе. Нині його країна - одна із найбільш перспективних у світі. То яким чином цій людині вдалося домогтися цього "чуда"? У цій книжці є відповіді на всі питання.

     Ця книга для тих, кого цікавить політика, економіка, психологія ділових відносин і історія становлення азіатської держави.

   Про автора книги: Лі Куан Ю (16 вересня 1923 — 23 березня 2015)— політичний діяч і перший прем'єр-міністр Сінгапуру (1959—1990). Виходець з китайської сім'ї іммігрантів закінчив правовий коледж в Кембриджі і в 30 років став прем'єр-міністром республіки Сінгапур. Лі Куа́н Ю — один з творців сінгапурського «економічного дива».

Рік видання: 2018

Видавництво КМ-БУКС

Перекладач: Є. Сагайдак
«Гірчить Чорнобиль крізь роки»

Бібліотечна полиця"Для мене Ангели Чорнобиля – це душі тих, хто нас захистив, душі тих, хто вже пішов, це пам'ять про них, і про те, що вони для нас зробили…»Надія Василенко-Коровянська

Чорнобильська тема була і лишається болючою для кожного українця. Минуло 33 роки від моменту най масштабнішої катастрофи людства, а територія площею в 4 тисячі квадратних кілометрів і досі знаходиться в зоні відчуження. Ціною власного життя тисячі людей ліквідовували наслідків аварії на ЧАЕС, проявляючи героїзм і відвагу. Пропонуємо до вашої уваги літературно-художнє видання, фотоальбом «Ангели Чорнобиля Зона відчуження». Ідея, концепція Максим Павленко, Надія Василенко-Коровянська, художник Надія Василенко-Коровянська, тексти і поезія Надія Василенко-Коровянська.Книжкова виставка«Ярослав Мудрий – най масштабніша особистість світової історії»до 1000 років з початку правлінняМудрого, Великого князя Київської Русі – 1019 р.
Художник Артур Орльонов написав Ікону святого благовірного князя Ярослава Мудрого, 2009 рік.
Серія «Особистість і доба»Петро Толочко


Ярослав Мудрий, Видавничий дім «Альтернативи», 2002 р.
Книжка написана на багатому документальному матеріалі й присвячена життю та діяльності будівничого Київської Русі князя Ярослава Мудрого. Розраховано на масового читача.


Духопельников В. М.


Ярослав Мудрий, Харків, ЛА «Час читати», 2016 р.
Князь Ярослав продовжив головну справу життя свого батька, Володимира Великого, - «збирання» давньоруських земель. Він відновив єдність Київської Русі, зміцнив державний апарат, заклав основи судової системи та провів культурні перетворення. Саме при ньому Київська Русь стала найбільшою державою Європи. Все це дає історикам підставу стверджувати, що час правління Ярослава, прозваного Мудрим (1019-1054), - це час найвищого розквіту Київської Русі.
Т. Доценко, М. Лябах, О. Парамонов. , Київський дім, 1998 р.


КИЇВ Мандрівка стародавнім містом


У цій книзі кинуто погляд із сучасності в давнину. Подані авторами фотоальбому реконструкції старовинних памяток архітектури Києва допоможуть читачам ясніше побачити й глибше зрозуміти історію древнього міста над Дніпром. На першій сторінці обкладинки – фрески з головного входу Києво-Печерської Лаври.

Нікітенко Н. М.


Бароко Софії Київської, Київ, «Либідь», 2015 р.

Софія Київська перебуває в епіцентрі національної історії впродовж більш як тисячоліття. Авторка відкриває читачеві Софію Київську в незвичному ракурсі – як грандіозну пам’ятку доби Бароко, пов’язаної з доленосними для народу Іванцов І. О.
Стародавній Київ, видавництво «Фенікс», 2003 р.

Ця монографія є науково-історичним джерелом дослідження стародавнього Києва видатного вченого археолога Іванцова І.О.Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить! Ніколи любов не перестає!…»


Любов - велике, святе почуття — в сучасному світі несправедливо безцінюється. «Найбільша трагедія життя полягає не в тому, що люди помирають, а в тому, що вони перестають любити» — сказав Сомерсет Моем.


А щоб не переставати любити, пропонуємо Вам віртуальну фотовиставку і невеличкий книжковий огляд найкращих творів про любов, є які є в нашій бібліотеці.


10 книг про любов до Дня закоханих

1. Анхела Бессера "Любовь- нелюбовь"


Цікава книжка про жінку психолога, яка "сапожнік без сапог" - проживаючи зі своїми клієнтами бурхливі події чужого життя, вона зрозуміла, що а в її житті то не все гаразд. Книжка про зміни, про готовність до змін, про вміння жити серцем.


2. Елізабет Гілберт "Законний брак"

 Не дивлячись на солодко-рожеву обкладинку  книжка  є зрілою і серйозною для тих, хто хоче знати більше про чоловіка й жінку, про стосунки і про свободу в стосунках, і є корисною тим, хто трохи запутався в особистому чи сімейному житті.3. Дара Корній "Тому, що ти є"

Про  справжнє кохання (так прийнято його називати), яке здатне чекати роками, терпіти, коритись, щоб потім розквітнути. Там чоловік, про якого мріє чи не кожна – романтичний, відданий, закоханий тільки в одну єдину. 
Але це не казка, і як в житті, в романі все не просто, але дуже цікаво.


4. Габріель Гарсія Маркес "Кохання в час холери"

Це зворушлива історія кохання, яке перемагає все - час і простір, життєві негаразди і навіть недосконалість людської душі.
Колись головна героїня роману  знехтувала любов'ю закоханого юнака і  стала дружиною поважного доктора. Але він чекав цілих 54 роки, і домігся свого - і двоє літніх людей, які окремо прожили свої повноцінні життя, нарешті все ж з'єднуються. 


5. Анна Гавальда "Просто вместе"

Добра, легка, мудра книжка від читання якої важко відірватись. 
Тут про любов і самотність, про життя і щастя, про те як добре, коли є людина з якою хочеться бути просто разом.
6. Колін Маккалоу "Поющие в терновнике"

Хрестоматійна історія про любов. 
Цю книжку можна читати багато раз, і щоразу вона викликатиме такі емоції, ніби читаєте  вперше.

7. Сомерсет Моем "Узорный покров"

Просто, коротко, точно, пронизливо. Ось, мабуть, і всі слова, що потрібні для характеристики цієї книги.
Вона про любов? Так, про любов. І про муку, пов'язану з нею. І про бажання. І про оману. І про вседозволеність. І про жертовність. І про покарання... Про все.
Тут любов і зрада, дорослішання і становлення особистсті,  всесвіт жіночої психології і незрозумілий чоловічий світ. 


8.  Еліс Монро "Дороже самой жизни"

Ліричні, трохи сумні оповідання про звичайне людське життя в якому завжди є місце любові. 
Головне - не пройти мимо неї, дати шанс, зрозуміти, що красива обгортка це ще не смачна цукерка, бо насправді, часто цукерка ховається у зовсім не примітному місці.

9. Януш Леон Вишневський "Самотність в Мережі"

Книга читана-перечитана, але від того не менш актуальна, особливо зараз, коли все більше й більше стосунків розвиваються у віртуальному світі.
Герої роману спілкуються за допомогою інтернет-чатів, обмінюються еротичними фантазіями, які виявляються реальнішими будь-якої вигадки. 10. ЛюкоДашввар "Покров"
Книжка, в якій є багато любові. Різної любові. Тут кохання старшого чоловіка і юної дівчини, яка по його смерті так і  не змогла більш нікого полюбити; любов молодої жінки і набагато молодшого від неї юнака, які таки стали щасливими; любов, яка згасає у законному шлюбі, любов, яка відновлюється, коли життя дає випробування...
Тут різна любов, і тут кожен може впізнати і частинку себе. Тим і цікаво.Немає коментарів:

Дописати коментар