Майстер-класи

Запрошуємо до світу майстер-класів!

Разом творити цікаво та легко! 
Сувеніри та поробки створені власноруч - найкращий подарунок рідним та друзям!

Завдяки майстер-класам ви маєте можливість проявити свою фантазію
 і створити власний шедерв! 

Майстер-клас з розпису глиняних виробів

Майстер-клас з розпису глиняних виробів акриловими фарбами має терапевтичний ефект. Під час творчого процесу діти мають можливість розслабитись, відволіктись від сучасних реалій війни. Глина - природний матеріал, який має особливу магію, а яскраві фарби її оживляють!
Майстер-клас, який запланували провести в бібліотеці, після сигналу повітряної тривоги прийшлось перенести в укриття цивільного захисту, відміняти заплановану зустріч ніхто не хотів.  Не зовсім зручні умови не завадили нікому, всі поринули в творчий процес, і як результат кожний отримав власний шедевр! 14 травня – День Матері, 15 травня – Міжнародний день сім’ї, тому кожна дитина робила подарунок найріднішим! Це наші цінності!
Сьогодні 8 травня лунає гасло – НІКОЛИ ЗНОВУ! Нехай наші діти ніколи не перебуватимуть в бомбосховищах, нехай зростають вільними щасливими Українцями! Учні 7-а класу Спеціалізована школа 149 міста Києва продемонстрували зацікавленість процесом та креативність. 
Безмежно дякуємо Благодійний фонд Карітас Київ за надаі матеріали для проведення майстер-класу! «Від серця до серця». Створення власноруч вітальної листівки до Дня Святого Валентина - найкращий подарунок! Це найпростіший спосіб зробити людині приємне! Причому листівка, в якості подарунка на день Святого Валентина стане відмінним знаком уваги не тільки для вашої другої половинки, а й для друзів або рідних. А можливо і тим, хто дуже потребує вашої підтримки!


"Книжкові герої оживають" - майстер-клас з виготовлення паперових звірят - героїв улюблених дитячих книжок. За принципом складання "гармошки" можна створити будь-яку фігурку, проявивши свою фантазію. З такими іграшками можна навіть створити власний театр, в якому можна ставити постановки за творами прочитанихкнижок! Запрошуємо до читання та гри!«Листівка Святому Миколаю» День Святого Миколая найулюбленіше свято дітвори! Адже саме цього дня відбувається диво, на яке діти чекають з нетерпінням цілий рік! І головне тут не подарунки під подушками, які звісно діти також чекають, а та атмосфера передчуття, очікування Дива! Саме в цей період кожна дитина пише листівку Святому Миколаю - свою, сокровенну! Пропонуємо майстер-клас з створення такої листівки. Він дуже простий, не потребує складних матеріалів, його може опанувати дитина будь-якого віку, а головне тут можна проявити свою фантазію! Минулого року ми створювали такі листівки з дітками неврологічного відділення «Охматдиту», всі були задоволенні!"Шапка Святого Миколая"! Створити шапочку Святого Миколая дуже просто і цікаво! Для цього потрібно тканину червоного і білого кольорів, ножиці, голку і нитку. Можна проявити фантазію і прикрасити її на свій смак. Такий аксесуар створить казкову атмосферу на всі Новорічно-Різдвяні свята! А ще така шапочка може стати чудовим подарунком для друзів та рідних, і головне, що створена вона власноруч!


 

Немає коментарів:

Дописати коментар