Дитячий майданчик

Книжкова виставка до Дня Сміху

Почуття гумору — не спадкова риса, а набута навичка. Зазвичай ми не звертаємо уваги на розвиток цього почуття у наших дітей, а дарма. Бо слід знати, що в різному віці діти по-своєму проявляють це почуття. Звертайте увагу дитини на смішне, коли дивитеся виставу в театрі, мультфільм, фільм або читаєте книжки. Пропонуйте дитині якісні твори, де панує здоровий глузд, добрий гумор. Читайте веселі книжки разом, смійтеся до сліз, обговорюйте смішні історії, в які потрапляють герої. Сміх дитини - то найбільше щастя для батьків! 
Пропонуємо книжки з веселими історіями для ваших дітей і для вас, для родинного читання!


Всеволод Нестайко "Тереодори з Васюківки"
Культовий твір, який увійшов до переліку золотої класики української літератури. Свого часу повість «Тореадори з Васюківки» була включена до обов’язкової шкільної програми. Книга відзначена у «Почесному списку Андерсена» і перекладена двадцятьма мовами. Завдяки чудовому вмінню автора створювати гумористичні історії серія веселих оповідань часом доводить читачів до нестримного сміху. Книга Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки» хоч і створювалася з розрахунком на дитячу та юнацьку аудиторію, але будь-яка доросла людина, ознайомившись зі змістом пригодницьких історій, прийде у захват і зарядиться.
Видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА". 2006 р.


Віталій Кириченко "Багато веселих історій"
У книжці зібрано 69 оповідань, і майже кожне з них починається зі слів "Коли я був маленьким...", або "У дитинстві я...", або й "Неспокійно було зі мною моїм батькам!". Це й не дивно, адже збірка "Багато веселих історій" — реальна хроніка подій із життя лише одного-єдиного хлопчика, який ні на мить не давав занудьгувати цілій купі людей — ні мамі, ні татові, ні бабусі, ні дідусеві, ні сусідам, ні друзям, ні вихователькам дитсадка, ні випадковим перехожим... А потім хлопчик виріс, написав і намалював цю чудову веселу книжку і тепер не дає занудьгувати жодному з читачів.
Видавництво "Час майстрів", 2017 р.

Ґоссінні Рере "Малий Ніколя"
У 1950-х роках художник Жан-Жак Сампе створив серію гумористичних малюнків. А його друг, письменник Рене Ґоссінні, вирішив написати до них тексти. Ось так і з’явилися на світ веселі оповідання про малого Ніколя та його друзів. Відтоді ці книжки мандрують світом, знаходячи все нових і нових прихильників. Адже читати без сміху історії, які розповідає про себе Ніколя, просто неможливо! Читайте шедеври світової літератури рідною мовою!
Видавництво "Рідна мова", 2019 р.ПЕРША МАНДРІВКА БІБЛІОТЕКОЮ ІМЕНІ РЕРІХА!
Запрошуємо до мандрів нашим потягом «Читайлик» всіма лабіринтам «Абонементу», де ви побачите великий масив книжок, журналів та виставок. На зупинці «Читальний зал» ми познайомимо вас з бібліотекою та її правилами, а ще розкажемо, хто такий Микола Реріх, та яку магію несе в собі картина «Мадонна Оріфлама», яка зустрічає всіх наших читачів. Та саме цікаве вас буде чекати на станції "Літературно-мистецька вітальня". Саме там відбуваються зустрічі з письменниками, художниками, артистами, проходять інтерактивні ігри, майстер-класи та концерти! А ще тут читають вголос найцікавіші книжки в світі!КАЗКАРКА ДЖІННІ
Коли до бібліотеки Реріха на зустріч з дітьми приходить казкарка Джінні (Євгенія Пірог), відбуваються дійсно казкові дива! Веселий дитячий гурт одразу вирушає в читацькі мандри з пригодами для здобуття справжнісінького щастя! Що тільки не відбувається у його пошуках: спів цікавих пісень хором з книжки «Кольорові голоси», перевдягання в казкових персонажів та читання вголос книжок
казкарки Джінні, які несуть добро та світло!
БАЖАЄТЕ ЗУСТРІТИСЯ ЗІ СПРАЖНЬОЮ КАЗКАРКОЮ?
ТОДІ ВАМ ДО НАС!Дорослий читач починається з маленького... Щоб книжка стала вірним супутником на довгі роки, - перші кроки у світ читання та літератури мають бути веселими та цікавими. Для наймолодших наших користувачів проводимо арт-читання, пізнавальні ігри, зустрічі з дитячими письменниками, лялькові вистави, творчі заняття тощо.
До послуг малечі Книжкова Шпаківня.
В гостях Казкарка ДжинніВИДАВНИЦТВО СТАРОГО ЛЕВА ДЛЯ МАЛЕЧІ!
Хочете себе відчути справжніми Левенятами? Тоді вам до нас, адже у нас відбуваються презентації "Видавництва Старого Лева". Книжки-картонки, книжки-картинки, інтерактивні книжки, книжки білінгви, для тих, хто робить перші кроки у вивченні англійської мови - всі вони яскраві, пізнавальні, цікаві з елементами гри. А ще фантастичні, космічні, пригодницькі – гарної якості та з екологічних матеріалів вражають дитячу уяву та заохочують до читання. Правильне знайомство маленької дитини з книжкою має без перебільшення велике значення, а коли це знайомство проходить в бібліотеці, то є подвійним успіхом, адже дитина потім обов’язково повернеться!


«GASMINKA» В БІБЛІОТЕЦІ РЕРІХА!
Малеча від 2 до 6 рочків англійського дитячого клубу «Gasminka»
відкрила для себе Бібліотеку! Що таке бібліотека? Це дім, де живуть книжечки, кожна з яких має свою кімнату! Так почалося наше спілкування. Кожна дитина прийшла до нас з іграшкою чи книжечкою, яку вона мала можливість обміняти, бо у нас є «TOY-Кросінг»!

ЕКОТУСОВКА У БІБЛІОТЕЦІ !
А ви знаєте, як сортувати сміття?
А ви бачили чергу дошкільнят-сортувальників, які добровільно копирсаються у смітті?
А ви чули, що зубні щітки, касові чеки, аерозольні балончики не переробляються?
А ви здогадуєтесь, що можна виготовити з перероблених пластикових пляшок?
А ось маленькі читачі нашої бібліотеки і бачили, і чули, і знають, а тепер ще і вміють сортувати сміття, оскільки завітали на презентацію екоказки «Арчі» Катерини Єгорушкіної. ЯКЩО У ВАС НЕМАЄ ЗАПАСНОЇ ПЛАНЕТИ, ТО ВЧІТЬСЯ У АРЧІ І ВИХОВАНЦІВ САДОЧКА №360!Немає коментарів:

Дописати коментар