середа, 2 вересня 2015 р.

1 вересня в лікарні "Охматдит"

Є вічний вислів Антуана де Сент-Ензюпері "усі дорослі спочатку були дітьми". 
В день 1-го вересня, всі ми, незважаючи хто якого  віку, так чи інакше повертаємось до дитинства, а наші діти стають на рік, на клас доросліші...
Цей день ми разом з колегами з Бібліотеки на Кавказькій провели там, де були найбільш потрібні, там, де нас найбільше чекали, ми прийшли до тих, хто не зміг прийти дол нас - організували свято 1 вересня дітям, котрі перший навчальний день зустрічають в лікарні "Охматдит".
Розваги, пісні, подарунки, гумор, - було все. Діти й батьки посміхалися, і ми раділи (вдалося!), і ще трішки більше стало добра на Землі!
Щиро дякуємо за допомогу нашим чудовим друзям: викладачу історії Технічного ліцею НТУУ КПІ пані Лілі Старіковій, котра сьогодні перевтілилась у добру Фею, ведучу свята, та автору і виконавцю Вячеславу Купрієнко, людині, без якої наша "місія була б не можлива", бо так заряджати позитивом мало хто вміє!!!

1 коментар:

  1. ВСІ ЧИТАТИ ЦЕ СВІДЧЕННЯ, ЯК Я ОТРИМАВ ПОЗИЦІЮ У ЛЕГІТОВОЇ І ДОВІРНОЇ КРЕДИТНОЇ КОМПАНІЇ Мене звати Керстін Ліс, я шукав позику для погашення своїх боргів, усі, кого я зустрічав, шахраї і брали гроші, поки нарешті не зустрівся з паном Бенджаміном Брейл Лі Він зміг дати мені позику в розмірі 450 000,00 рублів. Він також допоміг іншим моїм колегам. я сьогодні розмовляю як найщасливіша людина у всьому світі, і я сказав собі, що будь-який позикодавець, який рятує мою сім'ю від нашого бідного становища, я розповім це ім'я всьому світу, і я дуже радий сказати, що моя сім'я повернувся назавжди, тому що я потребував позики, щоб розпочати своє життя спочатку, оскільки я одинока мама з трьома дітьми, і весь світ здавалося, що це висить на мені, поки я не мав на увазі, що БОГ прислав позикодавця, який змінив моє життя і сім'ї моєї сім'ї, БОГ, який боїться позикодавця, містере, Веніамін, він був БОГ-Спаситель, посланий рятувати мою сім'ю, і спочатку я думав, що це не стане можливим, поки я не отримаю свою позику, я запросив його до своєї сім'ї - разом із стороною, яку він не відмовив, і я пораджу будь-кому, хто справді потребує позики, зв'язатися з паном Бенджаміном Брейлем Лі електронною поштою за адресою (247officedept@gmail.com), оскільки він є найбільш розуміючим і добрим сердечним позикодавцем. коли-небудь зустрічалися з турботливим серцем. Він не знає, що я роблю це, поширюючи свою доброзичливість до мене, але я відчуваю, що маю поділитися цим з усіма вами, зв’язавшись з потрібною позиковою компанією електронною поштою за адресою: 247officedept@gmail.com або whatsapp + 1-989-394-3740. .

    ВідповістиВидалити