четвер, 8 грудня 2016 р.

Гірка правда "Підлої війни"

     7 грудня в бібліотеці ім. М. Реріха відбулась презентація книжки «Підла війна» Павла Амітова – корінного донеччанина, який після початку війни змушений був покинути рідний край.
Книга автора "Підла війна" - це об'єктивний і суворий аналіз подій останніх 25 років нашої історії, та свідчення очевидця донецьких Євромайданів. Павло Амітов авжди мав свій погляд на політичні події як в СРСР, так і в незалежній Україні і в книзі він ділиться пережитим.
На зустріч з автором прийшли люди, які хотіли «почути Донбас» з перших вуст, яким не байдуже все, що відбувається в Україні, які хочуть самі зрозуміти ситуацію, в якій опинились українці в Донецьку і донеччани на вільній території України. Людям болить все, що відбувається і вони хочуть чути всі точки зору і разом осмислювати ситуацію, співставити свої погляди на владу і народ.
За словами Ігоря Лосєва «на відміну від багатьох вітчизняних продажних політологів, здатних сьогодні доводити те, що вчора спростовували, автор «Підлої війни» говорить правду, незважаючи на її гіркий смак, на деструкцію багатьох ілюзій. Тому читайте Павла Амітова, він написав чесну книжку!»
Павло Амітов був не тільки учасником донецьких Євромайданів йому вдалося побувати в Донецьку вже під час окупації. Він знає настрої людей, які жили в Донецьку і живуть там зараз, в окупації. Відбулась дуже серйозна і цікава розмова. А головне, що патріоти України разом. Схід і захід разом!


Немає коментарів:

Дописати коментар