неділя, 15 грудня 2019 р.

"Перець. Весела республіка"

Історія і сьогодення журналу 


Сьогодні для наших читачів ми організували зустріч з Олександром Стаховським - одним із авторів журналу та референтом головного редактора.
Улюблений мільйонами читачів сатирично-гумористичний журнал «Перець», який був створений у 1922 році, в 2013 році припинив свою діяльність, та з ініціативи творчої групи журналу його відродили з січня 2017 року на волонтерських засадах з новою назвою «Перець. Весела республіка».
Під час зустрічі пан Олександр читав гумористичні та сатиричні твори, які увійшли до його чотирьох збірок, що вийшли з друку у 2018 та 2019 роках. Збірки проілюстровані перчанським художником Валерієм Чмирьовим. Аудиторія з великим задоволенням послухала і гуморески Степана Олійника та Остапа Вишні, які були активними авторами журналу у 1920—1980-х роках.
Сучасний журнал зберіг свій фірменний стиль та традиційні рубрики, і з січня 2020 року переходить у цифровий формат, тож с того моменту всі мі маємо можливість насолоджуватися улюбленим журналом на екранах свої гаджетів.Немає коментарів:

Дописати коментар