Еймі Раньян "Пекарня в Парижі"
Прониклива історія двох жінок, які в різні епохи знаходять у собі силу для боротьби та змінюють своє життя. Події відбуваються у двох часових періодах – під час облоги Парижа у 1870 році та в післявоєнному 1946 році.
Емма Страуб "Цієї миті завтра"
Завтра Еліс Стерн має виповнитися сорок. Вона думає про свій самодостатній спосіб життя, про те, як їй подобається мешкати в Нью-Йорку, про хорошу роботу і про міцну дружбу з найкращою приятелькою Сем. Вона щаслива, чи не так? Напередодні сорокаріччя Еліс тихо сидить біля лікарняного ліжка батька, якому відведено кілька останніх днів, і намагається зрозуміти, чи насправді була щаслива, а чи просто змирилася з плином життя. Вона відчуває, що їй чогось бракує. А вранці Еліс прокидається… у своєму шістнадцятирічному тілі. Її зустрічає сорокарічний батько. Еліс випадає шанс провести з ним час і зміцнити стосунки.
Едіт Егер "Вибір"
Едіт Егер ділиться історією виживання під час Голокосту та шляхом до лікування від психологічних травм того періоду. Крім жахливих спогадів і болю, їй довелося десятки років жити з виною того, хто вижив. Едіт прагне донести до читачів, що уникнути страждань не вийде, адже вони є частиною життя. Тому потрібно дотримуватись ідей стоїцизму: прийняти все, що неможливо змінити, та скоригувати своє ставлення до труднощів. Книга дає практичні поради, як зцілити свою душу, позбавитися страхів і насолоджуватися повноцінним життям.
Кеті Кітамура "Близькості"
Це історія про жінку, яка стає свідком численних драм. Перекладачка покидає Нью-Йорк, аби почати працювати в Міжнародному суді в Гаазі. Там навколо неї починають стрімко розвиватися різні перипетії долі: її коханий порвав зі своєю дружиною, але лишається прикутий до колишньої обраниці путами шлюбу. Її подруга стає очевидицею акту насильства, а саму перекладачку поставили працювати з колишнім президентом, якого звинувачують у воєнних злочинах і геноциді. Незабаром вона опиняється на краю прірви, де зрада та розбите серце загрожують погубити її…
Чому варто прочитати книжку «Близькості»?
Захопливий, точний і морально проникливий роман, який читається як психологічний трилер, що потрапив до довгого списку Національної книжкової премії з художньої літератури.
Скотт Гелловей "Посткорона. Від кризи до нових можливостей"
Людство важко переживає пандемії, війни, депресії, однак період, що настає після кожного такого потрясіння, зазвичай стає набагато продуктивнішим за попередні. Дуже хочеться вірити, що й ми незабаром, пробудивши свої духовні та фізичні сили, зможемо перемогти пандемію та перейти від кризи до нових можливостей. Щоправда, задля їх досягнення потрібно докласти чимало зусиль. Скотт Гелловей на сторінках своєї книги вирізняє та узагальнює низку проблем, спричинених пандемією COVID-19, і розмірковує, чи під силу сучасному по колінню винести тягар посткоронно світу.
Немає коментарів:
Дописати коментар