четвер, 16 лютого 2017 р.

«Любов утримує світ – любов окрилює душу»

    13 лютого в бібліотеці ім. М. Реріха відбувся сольний концерт Олени Корольової «Любов утримує світ – любов окрилює душу» – це не просто романтична локація в бібліотеці до Дня всіх закоханих, це надзвичайна вистава одного актора.
  Вона не Корольова, вона КОРОЛЕВА сцени! Неможливо було фотографувати когось ще, бо вся увага була прикута тільки до НЕЇ. На сцені вона грає кожною рисочкою свого обличчя, очима, руками, ногами ... вся вона перевтілюється для кожної пісні. Вона співає не просто голосом схожим на голос Анни Герман, вона співає ДУШЕЮ, СЕРЦЕМ.
   Глядачі сумували і сміялися, плакали і згадували свою молодість і кохання. Для кожного в залі у неї знайшлася пісня: для малюка – колискова, для жінок – романси, для чоловіків – жартівливі українські пісні. Як каже сама пані Олена: «Мене не треба просити заспівати, мене треба просити зупинитися!»
    Всі отримали неймовірне задоволення від виступу цієї водночас простої жінки, мами трьох дітей, і надзвичайної співачки. Вона не вчилася співати, вона не знає нот, вона співає без акомпанементу, але співає так, що здається – акомпанемент буде зайвим.
     Шановна пані Олено, дякуємо Вам за подарунок до свята Всіх закоханих! Будемо чекати на нові зустрічі!


Немає коментарів:

Дописати коментар