понеділок, 12 лютого 2018 р.

«Масляна, масляна, як на тебе добре жить!»


Концерт
«Масляна, масляна, як на тебе добре жить!»
за участі гурту «Різнобарвя»

     Масляна – стародавнє слов’янське свято, що символізує проводи зими і очікування весни. Для багатьох людей воно є найулюбленішим святом, адже  триває цілий тиждень, протягом якого проводяться народні гуляння, а звідусіль чутно аромат млинців та вареників. Це можливість вдосталь наїстися різних смаколиків, прийняти участь  у веселих забавах перед Великим постом, під час якого віруючі люди дотримуються обмежень в харчуванні. 
     12 лютого, саме в день коли цього року ми починаємо святкування Масляної, в нашій бібліотеці відбувся концерт за участі гурту «Різнобарвя». У виконанні  колективу прозвучали пісні веснянки та українські народні пісні різних регіонів нашої країни. Красива українська пісня перемежовувалась красивою поезією, яку декламувала  учасниця колективу Нелі Гричишкіна. Гарний настрій створили і гуморески Павла Глазового, які читала інша учасниця гурту Хільок Ганна. Старовинні колоритні  костюми артистів підкреслили унікальність та красу українського одягу. Стародавні сорочки вишиті майстринями Полтавщини, Черкащини, Сумщини, Житомирщини, Київщини, Чернігівщини вразили багатою палітрою національної вишивки.
Колектив «Різнобарв’я», художнім керівником якого є Шапошнікова Ніна, існує більше п’яти років. Багато його учасників є вихідцями із знаменитого українського колективу «Гомін», який існує з 1969 року.
Сьогодні відбулося справжнє свято української культури!
На завершення концерту від артистів пролунало «Слава Україні!», і глядачі відповіли в унісон «Героям Слава!»Немає коментарів:

Дописати коментар