середа, 25 лютого 2015 р.

Сергій Ухачевський: патріоти за лінією фронту

Війна всіма своїми щупальцями пролазить в наше життя.
Для цього не обов'язково споряджати своїх близьких на фронт, чи, не доведи Боже, отримувати груз 200, не обов'язково самому воювати зі зброєю в руках, - війна для кожного з нас це лава, потік різноманітної інформації, яка йде, яка хлине звідусіль. Як пережити це? Як психологічно не впасти в чорну яму відчаю і безнадії? Як вибирати інформацію ту, яка справді відповідає дійсності?
Насамперед, - це розуміння того, що ми живемо в іншій реальності, ніж картинка в телевізорі. І отримання інформації з перших вуст. 
22 лютого в бібліотеці відбулась презентація книги "Карпатський капкан": зустріч з автором, письменником Сергієм Ухачевським та видавцем, директором видавництва "Кальварія" Ксенією Мацкевич. Презентація була приурочена сумній річниці відзначення Пам 'яті  Героїв Небесної Сотні.
 Історично-пригодницька тематика книги викликала зацікавлення в читачів, тим більше, що її сюжет розгортається в дуже схожих на сьогоднішні реалії умовах, хоча це період 1946-1948 рр. 
Та не менший інтерес викликала сама постать автора, адже сьогодні письменник  Сергій Ухачевський - воїн АТО, людина, котра про події в Україні говорить спираючись на пережитий власний досвід перебуванння у самих гарячих місцях Сходу - Маріуполі, Пісках, Щасті.
Беручи за основу сюжет книги, ми говорили про історію нашого народу, про важливість її знання, її розуміння. Також гостро відчули, що війна входить у наші будні, на рівні свідомості більшість з нас уже в зоні бойових дій, і трохи парадоксально, але зараз просинається краще, що є в людині, - кожен вносить свою посильну допомогу тим, кому важче ніж собі, - переселенцям, пораненим, війську... 
А це означає одне - нам бути! Втрати великі, та Правда Переможе!
 
Автор і Книга 
трохи про книгу
уважно слухаємо
слухаємо...
Ксенія Мацкевич читає уривок роману
погляд в себе: нелегкі спомини
фото на пам ять: ліцеїсти Юридичного ліцею ім. Кондратьєва НАВС
"нікому не віддам"
черга за автографом
автографи...
книга уже читається
подяка за зустріч
і знову фото на пам ять: коли вже всі розійшлись

Немає коментарів:

Дописати коментар